Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki swift 1.3-as műszerfalo...

Suzuki swift 1.3-as műszerfalon világít a "check Engine", mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
2001-es, menet közben kivillan a lámpa, majd ha elveszem a lábam a gázról, kialszik, utána megint világít egy pár másodpercig, ha adok rá gázt.. A héten tankoltam bele a Molnál is, meg más kutaknál is. Ötletek?
2014. máj. 4. 10:31
 1/8 anonim ***** válasza:
"check Engine"= ellenőrizze a motor(-nál valamit) ( nem üzanyag probléma)
2014. máj. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de eddig én is rájöttem. :) a probléma hogy mit jelez, és miért csak akkor világít ha megyek vele?
2014. máj. 4. 11:31
 3/8 magyarvitez1 válasza:
velem is ugyanez a hiba, elvittem szakszervízbe, ott sem tudtak rájönni mi lehet az, mert hibaüzenetet nem találtak.
2014. máj. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 magyarvitez1 válasza:
ja és nálam állandóan ég
2014. máj. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Einsteinke ***** válasza:
Nekünk 7 éve van ilyen autónk és mindig is villogott. Több műszakin átment így úgy hogy nem hiszem, hogy nagy baja lenne. Lehet egy vezeték érintkezése rossz ami a hibaüzenetet generálja :D
2014. máj. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

azt hiszem 2001-esben még nincs EGR szelep, tehát az kipipálva, aztán lambdaszonda sincs, tehát az sem..marad valamilyen jeladó, légtömeg, hőmérséklet, vagy bármi..

kellene egy elektromos rajzot szerezned a géphez, és abból pontosan kiderül(ha ismered az elektromos rajzot)..

2014. máj. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Elvileg a katalizátorban jelez el nem égetett üzemanyagot. (a szerelő szerint)

2014. máj. 20. 11:16
 8/8 kovacsgabor1 ***** válasza:
Semmi baja ;) nekem most 1.0-es Magyar Swiftem van, de a régi 91'-es 1.6-os japcsi Sedan Swiftemben volt hozzá egy gomb, amivel ki lehetett kapcsolni. 2 napig világíott, aztán rájöttem, hogy mire jó az a gomb... Az autónak semmi baja nem volt ezután, még 3 hónapig hibátlanul ment, mire eladtam, és vettem egy fele annyit fogyasztó 1.0-es Szuzkámra. :)
2014. júl. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!