Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Maximum 500-ig milyen autó...

Maximum 500-ig milyen autó ajánlott?

Figyelt kérdés
Első kocsi volna, én kapásból egy Golf-ra gondoltam, viszont abból nem tudom milyet. Milyen motorral, benzinest e vagy dieselt stb stb. Napi használatra kellene, néha 200km-es távra.
2014. máj. 4. 12:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
63%
1.3-as swift. Ennyi pénzből rengeteg jó állapotút találsz és még marad is pénzed.
2014. máj. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
27%
szerintem is swift, sose hagy trében, pörgős kis gép, bár a küszöbnél rohadhat, de ez kiszűrhető. de ha mindenképp golf kell, akkor figyelj, mer azok viszont az első sárvédőelemek alatt a küszöbnél piszkosul rohadnak (a 3-as golf legalábbis), és ez kívülről nem látszik, csak leszerelt sárvédőknél, ugyanez a kerékjárati burkolatok alatt, ott is foltokban szeret kirohadni ahol megáll a víz
2014. máj. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Einsteinke ***** válasza:
80%

Én is Swiftet javasolnék, a Golf hacsak nem a 4. akkor nem ajánlom. A 4. széria meg persze azért magasabb ár kategória annál amit megadtál :)


10 éves Swift felszereltséggel hacsak össze nem töröd sztem pont megfelelő első kocsinak.

2014. máj. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Azért vicces, hogy mindenki swift-et ajánl viszont az első válaszoló le lett pontozva, csak aki lepontozza, az miért nem mondd tőle jobbat... Egyébként köszönöm szépen a válaszokat, nekem valahogy a swift nem jön be, apámnak az van és első ülésen hátrahúzva alig férek el, gondolom akk vezetni se lehet kényelmes. Kettes és hármas Golfot már vezettem és bejött, bár a kettes kissé szintén kicsi volt.
2014. máj. 4. 12:51
 5/15 Einsteinke ***** válasza:
27%

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__562..


Biztos e kérdésből ide tévedt 1-2 audis ,,lény" és ők pontozták le.


A vezetéséről meg annyit, hogy én kényelmesen el tudom vezetni, de Te nyilván akkor magasabb lehetsz.

2014. máj. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
83%
Én biztos nem vennék Swiftet, ahhoz a teljesítményhez az a fogyasztás röhej. Inkább F Astra, abban már el is férsz és 6-7 literrel elmegy az 1.6-os 8 szelepes! ;) Én a nagy autókat szeretem, Opel Omega lesz az első autóm. 2000ccm, 16 szelep, 136 LE és vegyesben 8-9 literes fogyasztás. (most a swiftesek nekem fognak ugrani, nekik előre üzenem, hogy olvassanak neten utána, mindenhol ezt írják és van omegás ismerősöm is!)
2014. máj. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Dörmögő ***** válasza:
96%
Olcsó használt autóból a swiftet ajánlják mindeniknek (ha kell neki ha nem). Utána az F astrát. 500-ért már jó állapotú B vectrát is kaphatsz, vagy esetleg a golfot, vagy 80-as audit(ezzel a típusú kasznival: [link] .
2014. máj. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Egyébként félreértések elkerülése végett nekem nincs bajom a suzukikkal, a családom nagy részének az van, sok haveromnak is és senkinek soha semmi baj nem volt még vele amennyire én tudom. Továbbra is köszi mindenkinek a választ és jöhetnek még.
2014. máj. 4. 13:17
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
6. Nekem is Swiftem, de nem ugrok neked :D Télen városban valóban bekajálja a 8 litert is (1.3-as), viszont mostanában, hogy többszáz km-t ingázok hetente, 5-nél többet nem igen eszik, városi használatban viszont tényleg többet kajál. Viszont nem igen mondasz autót, ami ennél kevesebb pénzből fentartható, kagylóülésekkel pedig baromi kényelmes, csak 100 felett nagy a szélzaj. Első autónak viszont nem tudnék jobbat mondani, mert sok autót vezettem már, de a Suzuki kuplungja, váltója a legsemlegesebb az összes közül, 2 sec alatt hozzá lehet szokni.
2014. máj. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Kövezztek meg, de nekem a G Astra nem tetszik, a H jól néz ki, bár drágább is.
2014. máj. 4. 15:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!