Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Eladtam a motorom, a vevő...

Eladtam a motorom, a vevő tönkretette és vissza akarja vetetni! Vissza kell vennem? Többi lent! Sürgős

Figyelt kérdés
Tegnap eladtam a motorom, nagyon szép és moturikusan is jó állapotban volt. (50es kismotor) Kipróbálták, rendesen meleg motorral, ment vele a srác pár kört, rendesen kipróbálta, átnézték stb. A motor nálam is hibátlanul üzemelt az elmúlt fél évben, mert fél évet volt nálam. Elvittem nekik a motort mert 40 kilómétert nem akarta az apja, hogy főúton mennyen vele. Amint leraktuk elment vele a srác motorozni, és mire hazaértem (kb 1 óra) Hívnak, hogy szar, nem lehet vele menni. Ma meg úgy hívtak fel, hogy rengeteg hibát felsoroltak. Pl.: "Az aksi szar!" kb 1,5 hete nem volt beindítva a motor, mégis pöccre indult hidegen, minden elektronika működött. Nem értem, vegyem vissza, mert megkérdezett egy szerelőt, és ő azt mondja vegyem vissza, mert 150.000ft a javítás...könyörgöm 200.000at fizettek az egész motorért! Mit tegyek? Vissza kell vennem ilyen esetben? Vagy ne is foglalkozzak vele ilyen esetben? Tanácsokat tapasztalatokat, esetleg olyan szabályokat amiket ilyenkor nekem tudnom kell. Mindenki véleményére kiváncsi vagyok.

2014. máj. 4. 21:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Mond hogy nyalják ki a valagadat és még finom voltam. Nem kell velük foglalkozni.
2014. máj. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Vissza ne vedd... hülye vagy?

Adásvételiben benne van, hogy a vevőt tájékoztattad a hibáiról, és azt TUDOMÁSUL IS VETTE, utólagos reklamáció NINCS.

Ennyi, pont nála szart be, nehogy már visszavedd.

Te fizeted majd ki a 150ezer forintos javítást?

2014. máj. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
Ha az adásvételin rajta van hogy a vevő megnézte és kipróbálta, akkor nem. nézd át. Van benne olyan hogy garanciát vállalsz rá? Ha nincs, ne fájjon a fejed.
2014. máj. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Adásvételiben benne van, hogy a későbbi hibákért garanciát NEM vállal az eladó.
2014. máj. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
hazudnak, ne hidd már el nekik... :) vicc az egész, 150 ezer a javítás , hogyne .. nevetséges, semmi kötelezettséged nincs arra , hogy visszavedd , akármit tehetnek , bármit csinálhatnak , a büdös életbe nem kell visszavenned , a kis hülye gyerek lehet , hogy valóban tönkretett valami rajta.... és rád akarják hárítani
2014. máj. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 szelepke ***** válasza:

Otthon jön rá,hogy sz*r az akksi..

Haggyukmár...XD

2014. máj. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Indigós adásvételi volt: "Az eladó a vevőt a gépkocsi műszaki állapotáról, (esetleges) sérüléseiről részletesen tájékoztatta, aki ezt tudomásul vette."

Ez véd engem? Hisz egy napja vitte el és állítólag ha 3 napon belül meghibásodik akkor vissza vetethetik? Ez igaz? Általam ismert rejtett hibája nem volt. Azért egy személyes beszélgetést ejtsek meg vele?

2014. máj. 4. 21:52
 8/21 anonim ***** válasza:
hogyne védne, ez a lényege , max annyit hogy, miez a baromság amit kitaláltak , és hogy mi baja a motornak ami ennyibe kerül , csak úgy kíváncsiságból is , majd írd meg mindenképpen
2014. máj. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
le akarnak húzni és ebben az állítólagos szerelő is benne van,az aksi szar ez jó duma
2014. máj. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
"ha 3 napon belül meghibásodik akkor vissza vetethetik?" ez még a szalonból kihozott 0km autókra sem igaz nem hogy egy használtra smkra
2014. máj. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!