Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az normális jelenség, hogy az...

Az normális jelenség, hogy az autó külső küszöbe eldeformálódott a felverődött kavicsoktól?

Figyelt kérdés
Autópályán való közlekedés után vettem észre hogy a kocsi külső küszöbén sok apró (szerintem kavicsok által okozott) horpadások vannak.A fényezést nem tette tönkre de elég csúnya lett a küszöb alsó része. Előző autómnál nem volt ilyen jelenség, nem tudom eldönteni, hogy ez normális jelensége-e.
2014. máj. 5. 15:04
 1/3 A kérdező kommentje:
Először azt hittem hogy megolvadt a küszöb mert olyan hullámos lett a küszöb alja... Persze ésszerűtlen magyarázat csak nehéz leírni , hogy most hogyan is néz ki ez a jelenség.
2014. máj. 5. 15:06
 2/3 szelepke ***** válasza:

Felverődött féltéglától esetleg...

Szerintem nézz utána,ki emelgette az autót utoljára.

2014. máj. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nem.

és nem a kavicstől deformálódott el. ha csak nem 0.2 lemezzel lett kikarosszériázva...

2014. máj. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!