Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kicsi már a swift, amúgy jó...

Kicsi már a swift, amúgy jó lenne. Mire érdemes lecserélni?

Figyelt kérdés

1,0 literes, 3 ajtós swiftem van. Nem egy erőgép, de megtanultam már lendületből autózni.. Ami zavar, hogy nem tudok 5 emberrel (vagy cuccokkal) normálisan menni, mert kicsi. Az másodlagos, hogy r*hadtul nem is megy ilyenkor, csak ha egyedül ülök az üres autóban.

Viszont emellett semmi panaszom nincs rá, megbízható, olcsó, tényleg jó kocsi.


Milyen olyan kocsit ajánlanátok, ami ugyanígy "fillérekből" fenntartható, viszont el lehet benne férni? Nem terpeszkedni akarok, csak emberi módon utazni. Nézegettem 1-es octaviakat, meg ehhez hasonlókat, de szívesen fogadnék véleményt, hátha valami felett elsiklottam.



2014. máj. 5. 15:30
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Octavia is filléres, csak tágasabb. Vagy benzines Mondeo, Nissan Almera vagy Primera, B Vectra,
2014. máj. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sebesség szempontjából nekem csak annyi lényeg, hogy mondjuk egy legaláis autópályatempót tudjak tartani úgy, hogy ne pörögjön szénné a motor.. a literes stiftnél ilyenkor már 4000-et forog, és emiatt sokat is eszik (már h be tud lendülni eddig a sebességig :D). De ez inkább másodlagos dolog, első az olcsó fenntartás és a viszonylag nagyobb hely
2014. máj. 5. 15:33
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha többet mész, és kell a hely, akkor egy karbantartott 1.9 tdi Octavia vagy Passat jó lehet. Vagy 1.7 cdti astra kombi.
2014. máj. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Toyota Avensis/Carina/Corolla

Nissan Primera

Honda Accord

2014. máj. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Benzin vagy dízel lenne jobb?

1.6 Opel F-Astra, vagy G-astra. Vagy mondjuk egy 1.7D Astra.

2014. máj. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!

Igazából nincs bajom a dízellel, csak félek tőlük, hogyha valami tönkremegy, ráköltöm a gatyámat is. Tehát ha ezek, amiket mondtatok, olyan dízelek, aminél nem kell félretennem a tankoláson spórolt pénzemet szervizre, akkor bele mernék vágni, ellenkező esetben jobb a benzin.

2014. máj. 6. 01:28
 7/7 anonim ***** válasza:
Vegyél valami Kombit, Mondjuk egy F-es Astrát, a fogyaszátsa magasabb lesz 1-2 literrel.
2014. máj. 7. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!