Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Azonos tengelyen eltero...

Azonos tengelyen eltero tipusu gumik? Michelin primacy hp es michelin primacy 3 gumikat kaptam ugyanarra a tengelyre, ez rendben lenne?

Figyelt kérdés

2014. máj. 8. 11:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem, mert az eltérő menetdinamikai tulajdonságok miatt félre fog húzni az autó. És mellesleg a Köhém rendelet is tiltja:

II. fejezet 36. § (5) Gépjárművön, mezőgazdasági vontatón, lassú járművön és pótkocsin az azonos tengelyen lévő kerekekre csak olyan gumiabroncsok szerelhetők, amelyeknek mérete, szerkezete, teherbírása, mintázati jellege (nyári, téli, illetőleg országúti, terep) azonos.

2014. máj. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
szervizben raktak ra es azzal magyarazkodnak, hogy a primacy 3 a primacy hp ujabb valtozata ...
2014. máj. 8. 12:26
 3/6 kata kata ***** válasza:
Vidd vissza! Adják írásba ,hogy vállalják a felelősséget!!
2014. máj. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem teheted fel és ezt senki nem is kényszerítheti rád, úgyis neked kell majd a balhét elvinni. Ha lesz.
2014. máj. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
igazatok van, vissza is fogom vinni!
2014. máj. 8. 12:59
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy tengelyen azonos guminak kell lennie. Ez KÖHÉM rendelet. Ezek után szerinted? Mintázata, anyaga azonos? Mit mond a gyártó képviselete? Szerintem kérdezd meg őket s a választ tartsd magadnál ha az kedvező. Bár szerintem nem lesz az.
2014. máj. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!