Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek létezik, hogy...

Szerintetek létezik, hogy ennyi km van ebben a motorban?

Figyelt kérdés

[link]


Elég patent állapotban van így képen korához képest, de ez a km adat vicces. Talán átfordult az óra? :):)

Nem tudom elmenjek-e megnézni, több száz km-re van tőlem. Ha mégis elmennék, szerintetek miket érdemes megnézni rajta (azon kívül hogy hidegen indul-e normálsan és nem csattog meg füstöl a motor::) ?


2014. máj. 8. 20:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Motornál könnyedén el tudom képzelni. Mi pl. tettünk 3,000 km-t 8 év alatt az egyik motorunkba, mert havonta 1x ment el vele fater melóba 20 km-t kb...


Szóval még ha nem is gyakori, de abszolut lehetséges, hogy évi 1200 km legyen benne.

2014. máj. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én nem foglalkoznék a km óra állással. Az vagy annyi vagy nem.

Mit tudunk pontosan? 11 éves, jól néz ki, tetszik.

Ha indul, jól pörög, szép a hangja, egy nyomon megy, esetleg szervizelve volt, nincs javítva esés miatt, akkor hajrá!

2014. máj. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Magyarországon az autók átlag futásteljesítménye 10-11 ezer km/év, ami kb. 850 km/hó. Ezzel a mocival átlag 2500 km-t mentek évente ami ennek a fele, tekintve, hogy télen nem sokan motoroznak. Ha csak hobbi célra használta, akkor elképzelhető, hogy az átlagostól kevesebb van benne!


Az egyik volt igazgatóm garázsában már 10 éve ott áll egy Harley, de csak akkor ül fel rá, amikor elviszi műszakiztatni. Na jó néha sátoros ünnepeken is megy vele egy kört. Abban sincs 10 év alatt még 5000 km se.

2014. máj. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A kulcsai nem eredetiek, másoltak.
2014. máj. 9. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

vagy befogták a fúróba a spirál végét, és máris annyi van benne amennyit akarnak...


Én mikor teljesen felújítottam a gépem, előre tekertem, hogy átforduljon, mivel minden vadi új benne, gyakorlatilag 0 km-es, és a bejáratást is könnyebb volt nyomon követni... :)

2014. máj. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!