Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ford focus 1.4. Nem pörög ki...

Ford focus 1.4. Nem pörög ki a motor. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
alkalmanként most már elég gyakran fenn áll ez a gond. Rálépek a gázra és nem pörög. jár alapjáraton de oda lépek és 3e fordulatnál mintha lezabálna. de ha óvatosan lépek oda is ez a gond. üzemanyag szűrők lettek eddig cserélve. van aki azt mondja hogy az üzemanyag szivattyú, én azt találtam hogy az egyik gyujtó kábel könnyedén jön le fel az elosztófedélen! de ma rá adtam a gyujtást és mintha pukkant volna valami a kormány alatt. tompa koppanás volt mintha a biztit levágná. elsőnek olyanokat csinált hogy leejtette a km órát. utána már nem csak le ejtette de közben gyengült a motor de csak egy picit. majd jött ez a kipörgős probléma. vannak akik azt mondják szivattyú. van aki a kábelra gyanakszik. van aki az agyát mondja az autónak. járt már így valaki? mi volt a baja és mennyibe került?

2014. máj. 9. 15:53
 1/3 anonim ***** válasza:

olvastasd ki a hibát belőle egy szerelővel,lehet segít...

Hátha kidob valami szenzor hibát.

2014. máj. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

előző:


lambdaszonda?

2014. máj. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
a gép nem mutat hibát! szivattyúra gyanakszok, de hangot nem ad mint mondták mikor rosszalkodik így passz. most itt van előttem a gyujtás elosztó fedél. az alján lévő szigetelés nincs megrepedve úgy látszik de az oldalán a műanyag elég komolyan meg van repedve itt ott. egyik gyújtó kábelre ami csatlakozik az elosztóra pipa, arra most tette vissza fel azt a kis rogót ami ott tartja, eddig a gyujtás elosztó fedélbe volt a pipa alatt. nem tudom ez okozhat ott zavart? lambdaszomdát eddig csak egy ember említette de azt nem nézte senki. tegnapi 60e ft os árajánlat után, hogy kicserélik a szivattyút a tankba és kimossák a tankot, és asztalos létemre neki álltam berhelni. kedden mindenféleképpen megy az autó szerelőhöz ha addig nem oldódna meg! és a szivattyúra még azt se mondták hogy nagy az esély hogy ez a baja, csak annyit hogy ha nem ez a baja akkor az új benne marad és megyünk tovább. nekem ilyet ne mondjon egy 4e ft ba dolgozó szerelő...
2014. máj. 10. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!