Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A mostani rendelet szerint ha...

Colos99 kérdése:

A mostani rendelet szerint ha 17 éves vagyok és már a jogosítványom akkor kell hogy valaki meletem üljön amikor vezetek vagy már vezethetek egyedűl vagy csak 18 éves koromtól?

Figyelt kérdés

2014. máj. 9. 19:27
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Tudod mit? Aki lusta használni a keresőt, annak kell hogy üljön mellette valaki.
2014. máj. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bocs hogy megkérdeztem nem kell egyből lebaszni..
2014. máj. 9. 19:51
 3/5 anonim ***** válasza:
93%
Azért lettél leszólva mert szerintem a válaszoló (bár nem csak ő) elképzelni sem tudja hogy honnan veszel ilyen hülyeségeket.
2014. máj. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy most beleszólok de nem lehet hogy a felhasználó Szlovákiai ? (akárcsak én) mivel Szlovákiában, 17 éves korodban ha meg a jogsid,akkor kell hogy melletted üljön valaki nagy korú.
2014. máj. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
17%

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__565..


Itt még nem volt jogosítványod, kamu gyerek!


Ha meg szlovák akkor takarodjon szlovák oldalakra érdeklődni. Mi honnan a fenéből tudjuk, hogy milyen szabályok vannak szlovákiában?

2014. máj. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!