Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » S. O. s: Yamaha dt 125 '89 az...

S. O. s: Yamaha dt 125 '89 az index folyamatosan világít miért?

Figyelt kérdés

Hali!


Mai napon lemostam sterimóval dt 125ös tenerémet (ugyan az mint a 89es dt) és azóta az index ha balra kapcsolom, akkor egyet felvillan, majd folyamatosan világit, jobbra viszont kifogástalanul működik. Testelhet valahol, vagy rövidre zárta valahol a víz, esetleg tönkremehetett az indexrelé? :/

köszönöm!



2014. máj. 9. 23:11
 1/5 kata kata ***** válasza:
Kompresszorral fújd át az összes elektromos vezetéket és berendezéseket.
2014. máj. 10. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az már abban a pillanatban meg volt. Tengap reggel meglett a problema oka: a bal hátsó nem is égett csak a jobbb első, lehuztam a jobb hátsó t akkor ugyanez a probléma jött elő, tehát szakadás. Levettem a bal hátsó indexet és látom hogy az előző tulaj csak összetekerte a vezetéket és a magasnyomás ez széthúzta. Hiba elharita, de estére egy fel napot hasznalat után az első ment el és a hátsó világít. Felcserelhettem a ket vezetéket? A rele mar kerego hangot ad.
2014. máj. 11. 09:37
 3/5 kata kata ***** válasza:
Elképzelhető,hogy felcserélted őket.
2014. máj. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kiegett az izzó xD most jo :)
2014. máj. 12. 05:36
 5/5 kata kata ***** válasza:
:))
2014. máj. 12. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!