Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jobb kormányos autot balkormán...

Jobb kormányos autot balkormányosra átalakitani mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
2014. máj. 10. 20:11
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Hidd el nem ér annyit. Istenem ezek a kérdések gondolom azt tervezed, h. megveszel egy jobb kormányosat olcsóbban(azok mindig olcsóbbak) és te pár tízezerért átalakíttatod balkormányossá, h. itt M:O-n is tudd használni és mekkora király leszel a haverok előtt, hogy mennyit sporoltál. Hidd el nincs autóm, de 21 éves fejjel megmondom neked, hogy nem éri meg! Bár biztos van itt aki ért hozzá de az én véleményem hagyd a pi.sába ezt az ötletet haver! :D
2014. máj. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
32%

Bizonyos esetekben ki lehet hozni a dolgot plusszosra.

Ismerősöm vett egy 16 000 mérföldes Focust ( 1-1.5 éves volt ) majd itthon átalakították neki. Így valami 4-600 000-rel jött ki olcsóbban, mintha itthon vett volna egy hasonlót.


Ki kell számolni mi mennyibe kerülne, keresni kell egy szerelőt aki ad árajánlatot és lehet matekozni, hogy megéri vagy sem. Nyilván a régebbi autóknál tuti minuszos lesz a buli.

2014. máj. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Napkiraly ***** válasza:
54%
Cserébe zörög majd a rosszul visszatett vagy kitört patent, nem érintkezik a rosszul összedugott csatlakozó
2014. máj. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%

Gondolom nem véletlen, hogy nem ezt csinálja minden nepper. Ha megérné, akkor tömegesen hordanák és alakítanák át az autókat. Helyette Németországból vásárolják fel a magyarok körében kelendő prémium márkákból az öreg, legolcsóbb roncsokat, és azokat passzolják el háromszoros áron, mert ez éri meg.

Ha a kezük alá is kerül egy jobb kormányos, akkor inkább úgy adják el átalakítás nélkül.


Voltak már ilyen kérdések:


http://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__356..


http://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__448..

2014. máj. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Ha márkaszervizben bontanak meg valamiért egy műszerfalat, akkor utána is zörögnek a rosszul visszarakott patentok vagy a csatlakozók felét lehagyják? Ugyanmár..


A régi 4-600 eurós autókat tényleg nem éri meg átalakítani, mert az átalakítási költség még ennyi lenne, és utána nem lehetne drágábban eladni, mint egy 600 euróért.

Aki meg új/fiatal autót vesz, az meg általában nem szeretne ilyen tákolást,az emberek 99,9999%-a nem is bízik benne. Az, hogy nem csinálják ezt a nepperek még nem megy szembe azzal, amit én írtam korábban :)

2014. máj. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%

Nem elég csak a műszerfalat cserélni. Az én autómból pl láttam már jobbkormányost. A kormánymű is teljesen más, a fékrendszerhez is hozzá kell nyúlni, mert nem fér el azon az oldalon átalakítás után ahol volt pl az ABS egység.

Szóval egy bontóssal legyél jóban.

Rengeteg utánajárás, alkatrész beszerzés, munka és pénz árán meg lehet csinálni, de én biztos nem vágnék bele.

Ha ez a hobbid és rengeteg szabadidőd van, akkor hajrá! Főleg ha valami ritka, különleges darabról van szó, amiből nem futkos itthon több ezer bal kormányos társa.

2014. máj. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
így van. nem éri meg vesződni idegeskedni rajta csak ha egy japán belpiacos Skyline vagy valami hasonló ritkaságon töröd az agyad. vagy szimplán megszokod hogy jobb kormányos
2014. máj. 11. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

5 - "Az, hogy nem csinálják ezt a nepperek még nem megy szembe azzal, amit én írtam korábban"

A nepperek mindent megcsinálnak, amiből haszon van. Ha azon jó haszon lenne, hogy lecummantják saját magukat a murvás telep közepén, akkor azt tennék egész nap.

2014. máj. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ezzel viszonylag sok a macera, sokáig áll benne a pénz és a jó haszon is kétséges. Ugyanezt a hasznot ki lehet termelni egy nap alatt néhány autó áron aluli beszámításával :)
2014. máj. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Olyan sokan mondják ,hogy nem éri meg mert drágábbra jössz ki ha régebbi autót alakítasz át.

Könyörgöm..az MK4-es Supra bal kormanyosként 10 millió fölött kapsz még ha turbó nélkülit is veszel. Patika jobb kormányost dupla turbóval pedig kapsz 4-5 misiért. Az mk4 et 1978-2002ig gyártották ha jól tudom. Na most akkor a régi autót nem éri meg átalakítani?! És hogy még egy példát mondjak az R34-es skyline is ugyan ebben az árkategóriában mozog. Igazatok van..nem éri meg.

2017. júl. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!