Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A 7-es, automata váltós...

A 7-es, automata váltós BMW-ben hol van a riasztó biztosítéka?

Figyelt kérdés
Sajna nem indul a bmw-ém , elsőre azt mondják a riasztó kavarhat be, a szervizekben most így két ünnepek között nem tudják megnézni, nekem viszont szükségem lenne a kocsira. Aki tud légyszi segítsen! Arra gondoltam hogy kikapcsolom a riasztót hátha az blokkolja az indítást, de nem tudom hol kéne.
2009. dec. 27. 17:41
 1/10 anonim ***** válasza:

hali

Tudod a BMW sajna elektronikailag bonyolult eszköz és szerintem a bajorok direkt úgy csinálták meg ,hogy ha kiveszik a biztit ne induljon, hisz az összes rabló ezt tenné, kikapja a biztosítékot és asztala viszta 25 guriga

Talán kérj kölcsön egy autót ha teheted.

Reméljük egy okosabb tud majd neked segíteni.

Én úgy tudom ,hogy hátul a csomagtartóban balra a sárvédőnél van egy doboz.

2009. dec. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Azért köszi, sajna tudom kell hozzá laptop amivel megnézik. Ennyit a sok elektronikáról!
2009. dec. 27. 18:00
 3/10 anonim ***** válasza:
úgy emlékszem, a motortérben van, a műszerfal felé a computer környékén vhol van egy biztosítékdoboz, amiben a motor biztijei is vannak, vanbenne egy matrica is a biztikről, de nem vagyok benne biztos, hogy ezt nem-e egy 5-ösön láttam... am milyen évjárat, az sokat segítene...
2009. dec. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A bizti kivételével nem oldod meg a problémát.Inditáskor riaszt is? Halgatozz gyujtásráadásnál nyom az ac-d? Csak a gyári riogató van benne? Évj?
2009. dec. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

nemtom hogy ac pumpás e a kocsi de az ac pumpa csak járó motornál működik


biztosítékok a műszerfal alatt ill. körül találhatók vagy a motortérben egy dobozban


próbalámpás autós ceruzával nézd meg melyik működik melyik jó melyik nem(remélem tudod hogy kell használni)

2009. dec. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Azt se volna rossz tudni, hogy mikori évjáratról van szó. Az újabbakhoz én nem mernék hozzányúlni.. :S
2009. dec. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hogyne lenne ac-s,2db is van benne. Mindkettő a tankban.Gyengébbeknek elektromos ac-rol beszélek.AC nélküli befecsis motorrol nem naon halottam:))
2009. dec. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

12:02 es vagyok

Tudom persze hogy kell tüzelőanyagszivattyű, de amiről te beszélsz az az AC pumpától távol áll


több fajta tüzelőanyag szivattyú van befecskendőzerenszerekként más és más

ismeretesek: mechanikus vagy villanymotorral hajtottak.


az AC pumpát inkább régi karbisoknál alkalmazták bár injektorosoknál sem kizárt sztem


de ne térjünk el a témától: a legtöbb amit megtehetsz hogy ellenörzöd a biztosítékokat

amik a motor működéséhez kellenek azok vannak a motortérben egy dobozban relékkel egyhelyen

a többi(pl.: világítá duda riasztó légzsák...sorolhatnám) azok pedig a műszerfal környékén

2009. dec. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem küzdeni akarok veled! Befecsis motort csak elktromos

ac-val szerelnek.Nyomás külömbségek vannak 1.75-4.5 bar.ig. A BMW-nél történetesen gyujtás ráadásnál nyomnia kell.Fontos kiindulási pont.

2009. dec. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segítséget!
2009. dec. 28. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!