Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autó antennát vegyek...

Milyen autó antennát vegyek ami működik is?

Figyelt kérdés

Van egy golf 4 cabrio aminek a gyári antennáját az előző gazda kiszedte a sárvédő elemből a helyét pediglen betömte és lefényezte. Majd belerakott egy univerzális antennát ami persze semmire se jó. Gondoltam csak az antenna rossz. Vettem egy szélvédőre ragasztható beépített erősítős változatot és rosszabb lett mint volt. Aztán vettem egy másikat amivel az igen rossz helyzetet tovább fokoztam. Pedig a bekötése nem nehéz antenna jel egyenesen bele a rádióba +12v megadva testelésre is figyeltem.


Jelenleg egy méter kábellel működik eddig a legjobban. Persze nem jól, nem erős a vétel sok adó nem jön be... Mit tanácsoltok milyet vegyek? Esetleg hátsó szélvédő fűtőszálra köthetőt?



2014. máj. 11. 10:34
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!