Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autó utasterébe lehet neont...

Autó utasterébe lehet neont tenni?

Figyelt kérdés

Autó aljára, vagy lökhárító alá nem rakható neon.

De belül az utastérben lehet? Közlekedés közben világít és látszik pl. a kék fény, tehát ebbe is beleköthet a rendőr? Segítsetek!



#gépjármű #fény #neon #neoncső #neon autóba #autóba fény
2014. máj. 12. 09:40
 1/7 anonim ***** válasza:
70%

30 éves Suzuki, vagy golf 1-es karácsonyfának álcázva :D

Szerintem szánalmas.

2014. máj. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%
Igen, vakulj meg benne, de tegyél alá is, tudod olyan need for speedesen hogy villogjon is, morcosítsd is el, meg levonózd tele.
2014. máj. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát ez jó kérdés. Van erre egy KÖHÉM rendelet (6/1990) ott ki tudod bogarászni. Vagy nem... :)

Egyébként szerintem halálosan rossz lehet este úgy vezetni hogy belül világít valami.

2014. máj. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

[link]


ilyen kis neonra gondoltam pl. kesztyűtartó alá.

2014. máj. 12. 13:45
 5/7 anonim ***** válasza:
Tedd be nyugodtan. Nem hiszem hogy valamilyen hatóságak ez bármikor is feltűnne. Műszaki vizsgán ne világítson, azt' kész.
2014. máj. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Csak úthasználat közben nem tudom szabad-e használni.

A kültéri neon-t csak parkolásnál lehet használni?

2014. máj. 12. 15:01
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem a kesztyűtartó alatt van és a padlót világítja meg és engem nem zavar vezetés közben.Rendőr is állított már meg és egy szót sem szólt szóval szerintem ha az autón belül van akkor nem probléma.

Nekem kb. így néz ki:

[link]

2014. okt. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!