Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy átlagos autó mebnyit...

Egy átlagos autó mebnyit fogyaszt?

Figyelt kérdés
Szükségem volna egy nagy méretű, lehetőleg kombi autóra, nem vezetném sokat, évi 10000 km max, a fogyasztás emiatt annyira nem lényeges, de nem szeretném, ha mondjuk 10 litert fogyasztana. Milyen autók vannak viszonylag alacsoby fogyasztással? Nem akarok rá sokat költeni, igazából inkább minnél kevesebbet, szóval olyan fél millió környékére gondoltam, bár nem ismerem az árakat lehet nagyon alulra tettem a mércét.
2014. máj. 12. 21:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Félmillióért van választék, csak könnyen lyukra lehet futni.

Ennyiért nagy kombi ami szóba jöhet a B Vectra, Mondeo, Octavia, az 1.6-os benzinesekkel 10 liter alatt el lehet menni.

2014. máj. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ford Mondeo MK2 kombi 1.8as benzines motorral 7,5-9 közt eszik.
2014. máj. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Dörmögő ***** válasza:
Diesel B vectra kombit ne vegyél.
2014. máj. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha az átlagba belevesszük az új CR kisdízeleket, meg egy 30 éves V8-as 6 literes veteránt is, meg a régi Ladákat, stb, akkor átlagban olyan 7,5-8 körül szerintem.

Városi használatnál nyilván több.

Ha egy 10-12 éves átlagos autót nézünk, Vectra, Octavia, stb, akkor olyan 7 liter átlagban.

2014. máj. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!