Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Elkezdtem a jogsi tanfolyamot...

Jackson666 kérdése:

Elkezdtem a jogsi tanfolyamot érdemes vennem igy egy autót?

Figyelt kérdés
kresz vizsgán tul vagyok már 4 órát levezettem de soha nemvezettem még soha elötte csak hétvégente van vezetés és igy sok idő tel el a vezetések közt érdemes lene megvegyem az autóm hogy tudjak gyakorolni itthon is?
2014. máj. 13. 17:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Fölösleges, mivel nem vezethetsz közúton jogsi nélkül. Meg biztosítást is kell rá kötni amit jogsi nélkül nem lehet (persze szülők vagy akárkinek akinek van jogsija annak a nevére lehet venni és akkor meg van oldva).
2014. máj. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát de más akinek van jogsija az vehet az én nevemre autót.
2014. máj. 13. 17:33
 3/5 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom,hogy a nevedre lehet iratni de lehet rosszul emlékszem és csak a biztosítást tudod a te nevedre írni.

Egyébként szerintem nem érdemes mivel úgysem vezetheted de szerintem nemis ez a legnagyobb gond hanem,hogy a parkolóban mondjuk gyakorolhatsz pedálozni de ami igazán nehéz a vezetésben az a forgalom amit ugye nem tudsz gyakorolni hacsak nem kockáztatsz egy eltiltást. Persze másik lehetőség amikor megéri az az ha egy olyan ajánlat jön szembe ami tuti és pár évente egy ilyen jön szembe (kirakat autó és társai)

2014. máj. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát ha vezetnék is csak olyan helyen vele ahol nincs forgalom lakott területen kivül nagy szabad réten
2014. máj. 13. 20:37
 5/5 anonim ***** válasza:

Én vettem egy autót, és utána kezdtem el a jogsit.

Most már nemsoká kész, addig gyakoroltam itt a környéken, ami vezetésnél igencsak jól jön.

Én azt mondom ne várj vele, addig helyre is tudod pofozni, gondolj csak bele.

Meglesz a jogsid, onnantól minden pénzed eltankolok :D

Bocsi magamból indultam ki :P

2014. máj. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!