Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy volvo s40-es autóm....

Van egy volvo s40-es autóm. Pontos típus. Volvo S40 1.9Di 2001-es évjárat. Motorkód D4192T4.75KW 102LE. Az a gondom, hogy a legutóbbi gázolajszűrő csere megtörtént, és igen nehéz beindítani az autót?

Figyelt kérdés

Beindítani csak úgy tudom, ha kontaktszprét fújok a levegőszűrőbe. Alapjáraton nem ingadozik a motor ha beindul, és nem is áll le, szóval szerintem a magasnyomású motorral nincs gond. Izítógyertyákat most cseréltem ki gyárira. A kézi pumpát kiiktattam belőle, egy sima csövet betettem helyette, és a gázolajszűrő után bekötöttem egy nyomástartó szelepet, ami nem engedi vissza a gázolajat a tankba?

Várom a segítő válaszokat. Nem leszek hálátlan.Első indítás hibátlan, de ha utána megyek vele kb 20-30 km-t és leállítom igen nehezen indul be. Komputerre rá lett kötve, de nem adott semmilyen hibát?



2014. máj. 13. 19:59
 1/2 anonim ***** válasza:
42%
Próbáld meg levenni a gázolajszűrőt és újra lelégteleníteni,teleönteni naftával.Nekem ez segitett.
2014. máj. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia. A magasnyomású motor elé pumpáltam a gázolajat, addig nem jött levegő, azon már túl vagyok és mégis ugyan az a helyzet. Egyéb tipp?
2014. máj. 13. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!