Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi adja ezt a fura hangot?...

Mi adja ezt a fura hangot? Skoda Fábia

Figyelt kérdés
Menet közben, jó és rossz úton egyaránt hátulról "morzsolódó" hang hallatszik. Első gondolatom a kerékcsapágy volt. Kicseréltettem teljes kerékaggyal együtt! Biztos ki lett cserélve, ugyanis jelen voltam. Új alkatrész került bele, hisz én vittem. Volt aki a kézifékre gyanakszik. Az ha egy picit befog nem csörög folyamatosan...
2014. máj. 13. 20:35
 1/5 szántóvető ***** válasza:
100%

sok lehetőség nincs:ha nem a kerékagy akkor a fék.emeld fel a hátsó kerekeket,forgasd körbe,ha valami fogja akkor észre fogod venni.

most akkor tompa morgás vagy fémesen csörgő hang hallatszik?

2014. máj. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tompa morgás. "morzsolódás". Forgattuk már körbe a kereket és egyáltalán nem szorul, megforgatom, elengedem szépen forog míg van lendülete. Nem hirtelen áll meg, hogy lehessen fékre gyanakodni.
2014. máj. 13. 21:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Valamit pedig ott lesz, próbáljátok ki, hogy menet közben valaki hátul ül és nagyon fülel, hogy melyik oldalról, aztán ha ez emgvan, akkor azon az oldalon minden mozgo alkatrészt ellenőrizni, valami nincs-e elkopva.
2014. máj. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én is ilyesmire gondoltam, csak a csomagtartóba rakok valakit. Hogy a kerék felől jön vagy a toronycsapágy felől? Egyenesen haladva egyébként moroghat a toronycsapágy?
2014. máj. 14. 14:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Moroghat igen, egyenes haladáskor is vannak egyenetlenségek az úton, amit ha benn nem is venni észre, a keréken azért kelt egy kis mozgást.
2014. máj. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!