Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Valamilyen kényelmes, városi...

Valamilyen kényelmes, városi terepjáró családi autónak?

Figyelt kérdés
A városi terepjáróra azért gondoltam, mert jobb egy magas autó be és kiszállásnál. Jelenleg egy G-s astrát birtoklunk és kissé alacsony meg nem kényelmes hátul. Olyan kellene amibe 3 gyerekülés befér, nagy csomagtérrel. Ár maximum 3 Millió+ kb amennyit a jelenlegi kocsiért kaphatunk, szal ilyen 5-600 ezer Ft
2014. máj. 13. 21:11
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy dieselre gondoltam.
2014. máj. 13. 21:12
 2/11 Zsebvirág ***** válasza:

Suzuki SX4


Nem terepjáró ugyan, de elég magas és ennyi pénzért újat hozzád vágnak a kereskedésben.

2014. máj. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Amik így hirtelen eszembe jutottak a Toyota RAV-4, Nissan Quasquai, Hyundai Santa Fe, Kia Sportage, Suzuki Grand Vitara, Hinda CR-V, VW Touareg, Volvo XC90. Azt hogy 3 gyerekülés befér-e meg kell nézni, ha valaki el akarja adni az autóját megengedi hogy belepróbáld (érdemesebb ezt kereskedőnél megcsinálni, magánszemély húzni fogja a száját).


személyes megjegyzés: ennyiért kapni új Dustert, de az kényelemben sehol sincs a felsoroltakhoz képest, és gondolom 3 gyerekkel ez azért számít.

2014. máj. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Azért nem semmi, hogy ennyi eszedbe jutott :) Használtauton rászürtem, ki is adott jópárat szóval tudom, hogy mik vannak, de van annyi féle, hogy azok közül meg nem tudom mi a jó és mi nem az.
2014. máj. 13. 21:37
 5/11 anonim ***** válasza:
Én biztos hogy egy új dustert vennék.
2014. máj. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én ennyiért egy Toyota RAV-4-est 2.0 D4-D vagy Honda CR-V 2.2 D-t néznék meg. A Duster minőségben sehol sincs ezekhez, hiába garanciális attól még pocsék minőségű, és lehet szakszervizbe vinni hogy a gari megmaradjon.
2014. máj. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Csak a sznobok szerint pocsék minőségű. Minden más szakmabeli szerint meg jó minőség. Azt nyújtja amit kell ennyi pénzért.
2014. máj. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Azért abban minden szakértő egyetért hogy a Dacia beltérben használt anyagok olcsó minőségűek (mert valami oka van hogy ilyen olcsó egy új autó), kemény műanyag mindenhol, a pontatlan beltéri illesztések nem túl szépek, gyári hangszóró gyenge. Maga a technika nem rossz, de a beltér minősége az egyik legrosszabb a piacon, egy Skoda is sokkal jobb, és ennyiért lehet kapni kitűnő állapotú Hondát, Volvót, ami évekig jobb, kényelmesebb lesz még használtan is.
2014. máj. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Csak azt minden sznob elfelejti,hogy használt 3-5 éves autót hasonlítanak össze egy vadonat újjal árban.
2014. máj. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A Duster nem is arra készült hogy legyen mivel leparkolni a szomszéd háza elé hadd egye az irigység, vagy fennhordott orral becsapni az ajtaját, és rápittyenteni a teszkóparkolóban, amikor jó sokan jönnek, hogy tuti lássák. Amire kitalálták, arra tökéletes. Nekünk egy Nissan Muranonk van, és egy Duster. Előbbi már másabb árkategória, ezért nem ajánlom, de a Dustert bátran merem. Bár nálunk nem családi autóként teljesít szolgálatot, Cool felszereltség, 4x4 109 LE, és acélfelnik terepgumival, szóval csak erdőben, mezőn, ilyesmi helyeken van használva, kirándulóautó, sok hely van benne. Eddig hibátlan (kop-kop), jól teszi a dolgát, kezes autó. Talán néhol a kemény műanyagokat és a sorjás éleket említeném meg, de abszolút jó autó így is.
2014. máj. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!