Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Elsö autonak egy audi a3?

Elsö autonak egy audi a3?

Figyelt kérdés

Audi A3 Ambition 1.9 TDI 1997, 124.163 km,

(110LE) ,3ajtos , esztetikaikag jo allapotba, diesel,


2014. máj. 14. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha utána fenn is tudod tartani... 17 éves kocsi, igaz relative kevés kilóméterrel, de azért itt már van esély rá, hogy itt-ott gond legyen.

Arról nem beszélve, hogy esztétikailag okés ez rendben van, de a karbantartás? Vezérlést például már illett ennyinél ellenőrizni.

2014. máj. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%

az a km 99% hogy vissza van pörgetve nem rossz indulatból mondom de ez a valóság

nekem is javasolták első autónak azon kívül vigyél magaddal egy szerelőt ő nagyjából megtudja mondani a tutit

2014. máj. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Jah, 17 éves dízel A3 ennyi kilóméterrel. Kb ennyi szaladt bele az első négy évben :D


Át kell nézetni, ha rendben van az autó, akkor hajrá.

2014. máj. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
95%

Azt sem kétleném ha 500.000 km körül lenne benne, nembaj, végülis menjen.

Az első autóm-at(szintén A4) édesapámmal mentem megnézni tavaly, aki autószerelő.

Rendben találta, hazahoztuk

Azóta is járok vele, pedig az itteni emberektől csak negatívot kapott, hogy költséges, meg nem jó autó.

Ahhoz képest....

Igencsak profi gépek ezek, igaz az enyém 1996-os.

2014. máj. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem egy 96-os volt és igaz hogy benzines, de nagyon sokáig hajtottam és mindig nagyon megvoltam elégedve vele. A szervízelése sem volt vészes árban. Sőt meglepően nem volt drága. SZerintem a dízel is tuti jó járgány. A kilométer elég sanszos, nézesd meg egy hozzáértővel azért.
2014. máj. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!