Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyit esznek ezek a régi...

Mennyit esznek ezek a régi mercik?

Figyelt kérdés

[link]


1.8 benzin,2.0-benzin motorral?

Illetve mennyire ajánlatos venni ilyen autókat?

Dízelt félek venni..



2014. máj. 14. 22:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Itt meg tudod nézni: [link]


A Merci elég jó benzinmotorokat gyártott, sok baj nincs velük.

2014. máj. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én inkább vennék egy ilyenből dízelt mint ingyen kapjak két benzinest.:) Komolyra fordítva a szót ha benzines és KE-jetronic befecskendezős akkor nagy baj van, mert kevés ember van már aki vágja ezt a befecskendezőt. Viszont teljesítményben korabeli társaihoz képest nagyon jó. A dízelnél jobb a fogyasztás, ha karban van tartva képes el menni akár 1000000 km-t is, viszont csak 75 LE áll rendelkezésedre. Benzines fogyasztás lábujjhegyen:8-9 L Dízel fogyasztás lábujjhegyen:5-5,5 L
2014. máj. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 4165 ***** válasza:

"A dízelnél jobb a fogyasztás, ha karban van

tartva képes el menni akár 1000000 km-t is,..."


Az a baj, hogy az ennyibe kerülő példányok mar meg is tették. :( Ebben sem 290van.

A benzines valóban többet eszik. Én is körbejártam mar a témát. Sajnos a jó választás bőven 1MFt felett van dízelből

Nekem arra nincs keret. A benzines meg nem vonz. Így marad a Swift/És igen, tudok vezetni, Mercit sem csak képen láttam, "viszonylag" közelről/.

2014. máj. 15. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
8-12 liter. Nagyon kevés kivétellel csillagászti számjegyeket mutat a kilométerszámlálójuk. De nem ez a gond, hanem az hogy ezek a minimum 20 éves autók már rozsdásodhatnak komolyabban is. Ne félj a dízeltől mert azok még nem olyan komplikáltak mint a maiak. A benzineseknél meg az injektor, különösen a K,KE-jetronic az ami tud meglepetést és tetemes kiadást okozni.
2014. máj. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mercedes c 180 w202 1994 ev.

Nagyon karban tartott ,nem szervizben.:)

Auto palyan 6-6.2

varos max 7

Idoszakos olaj csere minosegi olaj es ki visz a vilagbol.

A c180-c200 igazabol egy fogyasztas.

2014. máj. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hozzatennem hogy benzines
2014. máj. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Valamiért kétlem, hogy egy 20 éves 1.8-as benzines kocsi MAX. 7 LITERrel eljárna városban.

Anyám 1.6-os A-Class Mercije ('98-as) városban 10 liter, ha nyomod 11 is van. Még a 220 D fogyasztása sem vihető 8 alá városban.

2014. máj. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A Mercedes dízeltől nem kell félni, pláne nem ezektől a régiektől. Ezek a régi dízel Mercedes motorok minden kétséget kizáróan a világ legmegbízhatóbb és legjobban sikerült dízel motorjai.
2014. máj. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!