Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan lehet ezt megoldani? (...

Hogyan lehet ezt megoldani? ( Sport kipufogódob Seat Cordoba)

Figyelt kérdés

Szeretnék egy sport kipufogódobot felszerelni egy 2ajtós 1.6-os Seat Cordobára. A gond csak az lenne, hogy amint a képen is látszik elég egyedi elrendezésben kapott helyet az autón a gyári. A hátsó dob elég hosszú csővel csatlakozik az előtte levőhöz. Mi a megoldás? Elvágni a csövet és az új dobbal valahogy összeilleszteni? Illetve az is probléma még, hogy nem lóg túl a lökhárítón hanem a föld felé van kerekítve a vége (a gyárinak), a sport dobok vége meg általában egyenes. Lenne hely de a meleget gyakorlatilag a lökhárító belső részére fújná. Ez mennyire gond?

[link]



2014. máj. 15. 18:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Tudod az az igazság hogy a normális az lenne ha egy teljes sportrendszert tennél alá. Akkor mindennek meglenne a megfelelő helye. Sose értettem mi az értelme a hátsó dob lecserélésének. Én ebben a helyzetben levenném a dobot és egy csővel helyettesíteném. Lenne hangja, és valószínűleg talán jobban is menne.
2014. máj. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
mér akarod brümmögtetni az 1.6ot?
2014. máj. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ez egy életérzés:D egyszer fiatal az ember. Majd ha megkomolyodom vissza megy a gyári :D Egy egész rendszerre meg a gatyám is rámenne. Egy kis hang módosítást meg olcsón ki lehet hozni. Csak fogalmam sincs hogy fogom csinálni:D
2014. máj. 15. 19:40
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is fiatal vagyok, de én vettem rendes autót erős motorral, amkt még turbosítottam is, így elérve 300+ lóerőt, de mégse brümmögtetem. Ez nem egy életérzés, ez cink. Az az életérzés amikor hegynek felfele 100-ról elkezd úgy húzni, hogy rendesen beszarsz. Na az életérzés.
2014. máj. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
300Le? Jah bocs...:D Hát nyilván más kategória.. én ezért az autóért meg minden másért is évekig güriztem.. szerintem nem vagyunk egy szinten anyagilag:D Nekem ez marad.
2014. máj. 16. 13:21
 6/8 Salalala11 ***** válasza:

Szia.

Én ugyanezzel a problémával küzdöttem amivel most te:D..

A vége az lett hogy elvittem az autót a dinamitosokhoz kiválasztottuk a hátsó dobot...megtoldották egy csővel hogy jól helyezkedjen el a kocsi alatt és ennyi :)

2014. máj. 19. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
És mennyiből úsztad meg ?:)
2014. máj. 19. 13:57
 8/8 Salalala11 ***** válasza:
Hát 35 volt a hátsó rozsdamentes dob, dupla dtm véggel és a cső ugye amivel megtoldották szintén rozsdamentes + a munkadíj de nagyon korrektek voltak...kedved szerint állíthatod be a hangját és a pozicióját:)
2014. máj. 22. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!