Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik az az autó amihez sok...

Nemes Viktor kérdése:

Melyik az az autó amihez sok alkatrész van könnyen tuningolható és reális a fogyasztása?

Figyelt kérdés
2014. máj. 16. 08:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Sok tuningalkatrészre gondolsz? Mert csak így, szimplán alkatrész-t írtál. Sok alkatrész van a Swifthez is, de megszállott az, aki Swift-et tuningol :D


Valami szívó, vagy ha a fogyasztás nem gáz, turbós benzinest tuningolgass, mert azokat lényegesen egyszerűbb, mint a turbódízelt. Reális fogyasztásra meg: MINDEN autónak elszáll a fogyazstása, ha repesztesz vele. Mindegy, hogy turbódízel, vagy turbóbenzin.

2014. máj. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
59%

"Honda Civic 1,6 VTI"

1.6-os motor 160LE gyárilag, se túrbó se semmi extra. alapból ennyit tud. súlya 1000 kg körüli.

2 generációba is ezt építették

1992-1995

1996-2000

Emellett kulturált a fogyasztása is, és ezt még ha van pénzed tuningolhatod is. (3 és 4 ajtósba is készült a VTI)

2014. máj. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Igen a Suzuki Swiften gondolkodtam én is mert hallottam sok alkatrész van hozzá!

2014. máj. 17. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!