Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » W202 gazdaja vagy? Irj velemen...

W202 gazdaja vagy? Irj velemenyt tapasztalatokat.

Figyelt kérdés
2014. máj. 16. 12:23
 1/5 anonim ***** válasza:

67 ember véleménye, tapasztalata:

[link]

2014. máj. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem egy email cimre voltam kinancs de azert koszonom.

Jelenleg nekem is w202 van de szerettem volna tapasztalatokat hallani.

2014. máj. 16. 17:35
 3/5 anonim ***** válasza:
A rohadáson kívül nincs vele gond, szerintem egy C 180-200 estetleg egy 250 D jó vétel lehet.
2014. máj. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez nem egy e-mail cím, hanem egy honlap, ahová a regisztrált emberek leírják tapasztalataikat a típussal kapcsolatban. Azaz pontosan egy olyan honlap ami neked kell. Itt 1-2 ember leírja hogy milyen, a linkelt oldalon meg 66 ember van aki használja/használta a w202-est és leírja hogy milyen volt, érzései, szervizek, költségek, fogyasztás...
2014. máj. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Fa Ati válasza:
Nekem egy w202 C220cdi van, tiptronicos autómata kombi 2000 év végi. Megbízható nagyon, fogyasztása 6liter normálisan. 412 ezer kilóméter után is tudja a 125 lóerőt, mivel le lett mérve. Az olaj cserére, és a karbantartásokra, kopó alkatrészekre oda kell figyelni. az egr szelepet ha lehet mi előbb kiiktatni, és a szívósort kell kitakarítani. mindenkinek ajánlom. A motorba olajba tessék Metabondot, az üzemanyagba Spurit tölteni, meghálálja.
2019. aug. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!