Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Valaki segítene hogy Suzuki...

Valaki segítene hogy Suzuki Alto-hoz hol találok komolyabb tuning alkatrészeket?

Figyelt kérdés
Árviszonyítás képp is. Segítsetek mert a Google nem segít! :(
2014. máj. 16. 17:15
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Barátom te tényleg nemsokat értel hozzá...

Oda kell egy turbo is, ami nyomást csinál, és a túlnyomást fújja le az a szelep.

2014. máj. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
És turbót lehet ilyen kis mocsok 1100 köbcentire rakni,és mennyiért.Mennyire falná meg a motort?Vagy chiptuning?
2014. máj. 17. 12:19
 13/19 anonim ***** válasza:

Turbo árak 150ezer körül kezdődnek, illetve használtan 70 körül.

Nagyobb injektor sor kell, motorvezérlőt átírni, csövezés, be kell szerelni egy turbohűtőt, és persze hogy lehet...

400-as GSXR-re is tesznek maguknak, hát, 1100 ccm, biztos hogy jobban menne, viszont ez a motor élettartamára megy, ugyanis csökken, nem kevésbé, főleg ha hajtod.

Fogyasztás 40-80%-kal nő.

2014. máj. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 szántóvető ***** válasza:
kétlem hogy a főtengely bírná,szerintem az első padlógázkor eltörne,nem ilyen igénybevételre tervezték.
2014. máj. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Szóval akkor gondolkodjak egy másik autón.. :D Mindenképp benzinest akarok de csak 400 000 huf kp-m van rá.Öreg rozsdást meg nem akarok.Azt is mondták már hogy vegyek forgalomból kivontat,rosszabb karosszériával és azt megkapom

80-120 körül,a maradék pénzt meg költsem rá.

2014. máj. 17. 14:35
 16/19 anonim ***** válasza:

ha versenyautót akarsz építeni az sokkal másabb.

Egyszerűbb, könnyebb, olcsóbb...

Nem kell hivatalos formát követni, műbizonylatok sem kellenek

ilyenek.

Szóval érted. :D

2014. máj. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Azt vágom... És az Opel Tigra 1.4-ről mi a vélemény?
2014. máj. 17. 20:20
 18/19 anonim ***** válasza:

Az elején én voltam a h***e, hogy mi bajom az Alto-val, most meg másik autót akarsz venni. Csak hogy tudd (és tudja mindenki): semmi bajom az Alto-val, csupán tisztábn vagyok azzal, hogy már aki gyakori kérdéseken akar "komoly tuning alkatrészeket" találni annak a fele sem valósul meg. Egy ilyen projekt megfelelő szakértelemmel is költséges, nem még ennek hiányában.


Az Opel Tigra egy kitűnő városi autó, bár csak remélni merem, hogy nem tuning alapnak szemelted ki 1.4-es motorral :)

2014. máj. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Nem.A maga 90pacijával nekem megfelel.Max optikai tuningot.Nagyon nem akarm.Az Alto-hoz poton pénzért jutottam volna.És mennyit zabál az 1.4-es Tigra?Mik lehetnek a jellegzetes hibái?
2014. máj. 19. 18:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!