Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Segédmotoros jogosítvány?

Segédmotoros jogosítvány?

Figyelt kérdés
Szóval autósiskolába még nem iratkoztam be, de úgy hallottam hogy fogalmakat is tanulnak. A kresz teszteket már most meg tudom csinálni max 3-4 hibaponttal, de azt nem értem hogy ezeket a fogalmakat hol kérdezik vissza? egyébként a rutin és a forgalmi vizsga mennyire nehéz? videókat is nézegettem, meg utána is olvastam már és elég nehéznek tűnik így kívülről. Még egy kérdés: 50-60 ezerbe belefér az egész jogsi elsősegély vizsgával, mindennel együtt?

2014. máj. 16. 18:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Fogalmakat max a Kresz-tesztben kérdeznek vissza.


50-60ból nem hiszem hogy meglehet, vizsgák 11860 forint, EÜ vizsga még 6500. Nézd meg az iskolák ajánlatait.

2014. máj. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2007ben volt nekem 45ezer ft cakk-pakk!........
2014. máj. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

kismotorhoz nincs alkalmassági vizsga!

Kressz oktatás, meg a vizsga, emellett vezetés, és forgalom vizsga.

Kressz vizsga 4600, forgalom: 11000.

Elsősegély az van, a vizsga 6800 ft.

2014. máj. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3-as: rutin nincs már? nekem anno még az is volt.
2014. máj. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
53%

nincs.

Két sráccal járok most jogsira, ők kismotorból, én autóból.

Kresszre beiratkoztak, alkalmassági nem kell, végigmentünk, együtt is vizsgáztunk.

Egyszerre hívtak vezetni minket, csak én autóból, ők kismotorból.

Nincs rutin, csak pár feladatot kell megoldaniuk. Pl: tolni magad mellett a motort, emelkedőre fel-le, szlalom tolva, és menet közben, elindulás megállás, ilyesmik.

2014. máj. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!