Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szeretnék kocsiba egy sub,...

Szeretnék kocsiba egy sub, mély ládát építeni. A hangszóró megvan, de nem tudom milyen és mekkora láda kell neki?

Figyelt kérdés

A hangszoróm típusa DB ppw 10s [link]


Van valaki aki megmondaná mi lenne az ideállis?


2014. máj. 17. 16:00
 1/3 dirtboy ***** válasza:

ha bass reflex ládára gondoltál akkor a táblázatba benne van a box alatt felsorolva melyikhez hány literes,sajnos reflex cső mérete nincs megadva ezért változtatható hosszúságú csövet vegyél.


zárt ládában nehezebb mellé lőni a literekkel,kb 25 literest építs hozzá MDF ből.

2014. máj. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Zárt ládán gondolkoztam, a megépítés során mindegy hogy a 25 litert milyen dimenziókban alkotom meg?
2014. máj. 18. 00:17
 3/3 dirtboy ***** válasza:

lehet valami szaki bele kötne de ha normális határokon belül csinálod akkor úgy gondolom mindegy hiszen azokat a hangokat leválasztod,nem lesz úgy hallható mint a reflex ládánál,ezért is nehezebb mellé lőni a literekkel.


láttam már pár zárt ládát amit beépítettek a csomagtartó oldalába,ott is követi a kerékjáratot stbt szóval szerintem simán jó ha kicsit eltérsz a hagyományos alakzattól.

2014. máj. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!