Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Dacia Duster 1.6-os (3 millió...

Dacia Duster 1.6-os (3 millió 90 ezer ft, az alap gép) autót akarok venni most télen, vagy legkésőbb jövő tavasszal. Aki már vett ilyen járművet, az legyen szíves segítsen már nekem, hogy mennyi önerőt kell befizetni, hogy hitelre elvihessem?

Figyelt kérdés
Emellett milyen hitel lehet rá felvenni, havi mennyi lenne (jelenleg) a törlesztőrészlet? Köszönöm.
2014. máj. 17. 18:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Tudod hogy most nem tél van, hanem tavasz?
2014. máj. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Bemész, megkérdezed és neked egyedileg kiszámolják. Ez nem kerül semmibe.
2014. máj. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Több mint 100 kmre van tőlem a Dacia/Renault telephely. Köszi a tájékoztatást. Csak kb-t szerettem volna, aki vett ilyet.
2014. máj. 17. 18:39
 4/13 szántóvető ***** válasza:
most min. 20% az önerő,a futamidő max. 84 hónap de ezek a dolgok változhatnak jövő tavaszig.
2014. máj. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Azt ugye tudod, hogy az alap Duster nem 4x4?


És a felvehető hitel nem függ az autó típusától/márkájától. Inkább a jövedelmedtől, vagyoni helyzetedtől.


És a Jóisten sem tudja neked megmondani, hogy fél-1 év múlva milyen feltételekkel vehetsz majd autót.

2014. máj. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nekem nem kell a 4x4 es változat. Az alapgép elég lenne. Szerintem 1 év múlva sem lesz sokkal drágább a járgány.
2014. máj. 17. 19:03
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

Ez nem csak az autótól függ hogy mennyi a törlesztő, hanem a te anyagi helyzetedtől is.


Bár én inkább vennék egy használt autót mint hitelre egy Daciát. Egyrészt ne erőltesd az új autót ha nincs rá pénzed, másrészt van olyan 10 éves használt autó ami még mindig jobb minőségű egy új Daciánál.

2014. máj. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Az ismerőseim között 12 en vettek használt autót, majd mind jól ráfizetett, sok száz ezer ft-ot, hogy az eltussolt hibákat kijavíthassák rajta. Inkább veszek újat törlesztőre (10 ből 8 ember így veszi), mint lutri használtat.
2014. máj. 22. 13:42
 9/13 anonim ***** válasza:

Ezért kell elvinni szerelőhöz aki átnézi. És nem széthajtott tuning-BMW-t kell venni ha félsz a javítástól.

Mi most vettünk fél milkáért egy B Vectrát, 30-ért ABS javítás és semmi gondja sincs.


És a Dacia még mindig egy minőségtelen műanyagbódé, az egyetlen értékelhető része a Renault-motor.

2014. máj. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
A Duster a teszteken, szinte az összesen veri az 5-6 milkós terepjárókat, nem lehet véletlen (persze a 20 milliósat nem, de nem is arra tervezték).
2014. máj. 22. 16:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!