Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Segítene valaki?

Segítene valaki?

Figyelt kérdés
Most leszek 16, és szeretnék egy segéotort . De milyet vegyek? Első ami szóba jött a simson ,de elég öregek sajna . Néztem még endurokat azok milyenek ? Vagy egyáltalán mit ajánlpttok?
2014. máj. 17. 19:36
 1/8 anonim ***** válasza:
A legfontosabb: mennyit szánsz rá?
2014. máj. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

robogót, nemis kérdés, pl. kymco, aprilia stb.


nem mondtad mi a keret, de gondolom 16 évesen még nem vagy úgy eleresztve

2014. máj. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
100 alatt
2014. máj. 17. 20:19
 4/8 anonim ***** válasza:

Robogóból ennyiért kapsz Honda Dio-t, Yamaha Jog-ot, Suzuki Sepia-t, Piaggio Zip-et, Malaguti f10-et vagy 12-őt, Aprilia Scarabeo-t.

Enduro-t vagy supermoto-t én nem vennék ennyiért, esetleg Yamaha dt50-esből a régi, léghűtésest, ha találsz eladót (ritka, mert ami működik, azt nem akarják eladni :)


Én a helyedben maradnék a Simson mellett, ha már úgyis azt akartál. 40 körül veszel egyet, belefektetsz még 30-at a felújításra, és lesz egy tökéletesen működő Simson-od. A kor nem jelent semmit, az én Simson Star-om 72-es gyártmány, mégis tökéletes, gyárias állapotra van hozva. 80 ezerben van most nekem, vételárral együtt. 2 éve napi használatban van.

2014. máj. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat . Akkor marad a simson enduro meg a yamaha dt 50 . Ez a 2 tetszik
2014. máj. 17. 21:03
 6/8 anonim ***** válasza:

Tudom ezért le leszek pontozva, de: a Simson enduro kivitele, tulajdonképpen nem enduro, csak egy normál Simson megemelt kipufogóval.

Ha terepre akarsz vele menni, akkor inkább a DT. Vagy valami hasonló japán vagy európai.

2014. máj. 18. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Miert pontoznalak le . Elmondtad a velemenyed . Amúgy nem terepre kéne . Csak úgy pl suliba menni. És mivel a dt jol nez ki gondoltam jo lesz . Viszont a simsont is szeretem.
2014. máj. 18. 17:04
 8/8 anonim válasza:

Yamaha DT 50, Yamaha Aerox, Derbi Senda 50, Malaguti F széria, Gilera Runner, jó válogatást.


Régi keleti motort ne nagyon vegyél, elavult pénztemető mind. A simsonok pofátalnul túl vannak árazva, és ami ér valamit 200 ezret kérnek érte, abból meg bármilyen nyugati értelmes motort is vehetsz. Ha veszel occóért egy simson akkor számíts rá, hogy úgy elvan barmolva minden a blokkjába ahogy csak lehet, ha csak nem öreg papától veszed, aki vigyázott rá, nem festegette össze, és pláne nem kalapálta szét a csapágyházakat a blokkban. Simson vásárláskor általában nagy generált is vásárolsz. A kisipari alkatrészek meg egyszerűen nem jók, csak pénzkidobás az egész.

2014. máj. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!