Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyiert lehetne eladni?

Mennyiert lehetne eladni?

Figyelt kérdés
egy yamaha aerox 2007-es evjaratu, 90-95km/h-val megy,optikai tuningos,sportkipufogoval,uj variátor szettel stage 6 sport kuplunggal,egyedi fényezéssel mennyibe lehetne eladni?

2014. máj. 17. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100at adok érte
2014. máj. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mivel nem gyári, csak filléreket kapsz érte. Az első jól írta, 100-at talán megér, de az már nagyon max. Én személy szerint nem adnék érte pénzt, akármilyen állapotban is van. Tuningolt robogót nem éri meg megvenni.
2014. máj. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak optikai tuning van rajt, én olyan 200-250 körül tippelném az árát, függ attól , hogy milyen állapotba van a motor. A hőbörgő tudatlan emberek meg nézzenek kicsit körbe, hogy mennyibe is kerül egy ilyen motor aztán mondják a 100 ezres ajánlatukat.
2014. máj. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Már bocs, de az én szempontjaim szerint (csak magánvélemény!) alapból hülyeség 200-250 ezret kiadni egy 50-es robogóra. Tök mindegy, mennyivel megy, tök mindegy, hogy néz ki, ennyit nem ér.

Mivel pedig nem gyári, csak még kevesebbet ér az én szememben.


Ha másnak megér ennyit, rajta, vegye, nem az én dolgom. A kérdező azt kérdezte, mennyiért lehetne eladni. Én leírtam, mennyit adnék érte. Ezzel mi a gond?

2014. máj. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
amugy igen ezek az evjaratuak neztem naggybol 190 ezertol kezdodnek :)
2014. máj. 19. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!