Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egészségügyi vizsgára készülés?

Egészségügyi vizsgára készülés?

Figyelt kérdés
Hogy tudnék jól felkészulni, van konyvem amiben már elég sokat olvastam.

2014. máj. 18. 22:04
 1/4 anonim ***** válasza:
A tanfolyamon mindenről szó kellett essen és ott általában adnak anyagot is ha kell.
2014. máj. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
3 órából csak 1-en voltam bent az a probléma
2014. máj. 18. 22:55
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Tényleg úgy akarsz majd a forgalomba menni hogy erről az oldalról tanultál meg elsősegélyt nyújtani? Ez nem egy vizsga ezen emberek élete múlthat miért mindenki csak egy szar kötelezettségnek veszi? Bla bla az emberek 95%ának nem lesz rá szüksége a maradék 5 meg dögöljön meg mert a többiek nem voltak 8 órát áldozni az életükből az ő egész hátralévő életéért vagy végtagjaiért? Folytathatnám de azthiszem midenki érti.
2014. máj. 19. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 gasztromanko válasza:

A vöröskereszt tanfolyamára kell menni!

Az autósiskolák tanfolyama sz.r, szinte semmi gyakorlati oktatás, most húztak meg majdnem a vizsgán, de sokakat meg is vágtak. A vizsgabiztos mondta, hogy hozzájuk kellett volna járni. Én a csigavérhez jártam tanfolyamra, de amit ott tanultam, az avgy rossz, vagy hiányos! Kerüljétek!b Mindenbe belekötnek, és nagyon megalázóan viselkedtek velünk :(

2014. júl. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!