Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Seat toledo rossz helyre...

Seat toledo rossz helyre öntöttem a váltó olajat?

Figyelt kérdés
váltó tetején van egy gumi kupak szerűség, amit ha leveszek, egy fogaskereket látok alatta. Mikor beindítom a kocsit, ez a fogaskerék forog. Na ugye azt hittem hogy ide kell öntenem az olajat de hát nem ide kelet volna mert ki fojt az alján és a kuplungom is csúszik tőle. Mit tudok vele csinálni hogy ne csússzon a kuplungom ? Illetve akkor hová kellene öntenem a váltó olajat ?

2014. máj. 18. 22:10
 1/6 anonim ***** válasza:

A váltóolaj betöltőnyílás a váltó oldalán szokott lenni.

HA sikerült belocsolni a kuplunghoz/lendkerékhez akkor passzolom a teendőket. Szerintem vagy 2 flakon féktisztítóval ki lehet ganyézni onnan :D


De inkább várd meg a holnapot, biztos lesz itt jobb ötlet is.

2014. máj. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát ez kemény.

Szét kell húzni a motort és a váltót.

Kitakarítani amennyire csak lehet.

A kuplungtárcsád cserés.

Vissza mindent, és mehet bele az új olaj.

2014. máj. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
fúú tehát akkor a kuplungot így szét szedés nélkül sehogy sem lehetne meg tisztítani ?
2014. máj. 18. 23:58
 4/6 kata kata ***** válasza:
Nem!
2014. máj. 19. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezert kell autoszerelohoz menni... Aki nem ert hozza, ne csinaljon a motorterbe semmit.
2014. máj. 19. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Erre most nagyon ráxartál kérdező, mert nem kérdeztél előszür rá mint az orosz és aztán cselekszik.
2014. nov. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!