Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lemostam a simson és lehet...

Lemostam a simson és lehet hogy egy kis víz be ment a kipufogóba. Elindul jár pár percet utána leáll. Utána elindul és leáll egyből és elkezd csöpögni a kipufogóból a vizes olaj. Mit csináljak hogy elinduljon?

Figyelt kérdés

2014. máj. 19. 14:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát, ez nem kéne hogy gondot okozzon, a hengerig úgyse megy fel a víz. Ha beindul akkor pörgessed egy kicsit, vagy csak menjél vele, közepes tempóval, aztán majd kijön az a víz.
2014. máj. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ma egyszer sikerült vele mennem ment is rendesen de most mikor el akartam indítani el sem indult.
2014. máj. 19. 17:34
 3/6 A kérdező kommentje:
Most már az olaj is folyik a kipufogóból pedig most lett a szimering kicserélve. :(
2014. máj. 19. 18:50
 4/6 anonim ***** válasza:

Én úgy mostam le egyszer a motorom hogy még a légszűrőbe is ment víz :D

Elég nehezen indult(rugdosásra is köpte a vizet a kipufogóból) aztán nagynehezen beindult, leállt, megint beindítottam... Abból is jött a kormos/olajos víz rendesen. Aztán mentem vele pár kört(elején elég keservesen ment,gondolom a gyújtás is kapott) aztán minden megszáradt és semmi baja. De minden mosás után megyek vele egy kört. Hogy ha jut bele egy kis víz az kiszáradjon(és persze azóta óvatosabban mosom, nem esek neki a slaggal)

2014. máj. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nekem ugyan ez a bajom.Elindul jár 5 percet elkezd belőle folyni az olajos víz és leáll utána el se indul.
2014. máj. 20. 19:14
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezért kell mosás után rögtön indítani(ha nehezen megy akkor is). Ha más nem alapjáraton had ketyegjen egy kicsit amíg felmelegszik és megszárad. Vizesen én el nem tenném.
2014. máj. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!