Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fapados Suzuki Swiftbe szerelh...

Zsebvirág kérdése:

Fapados Suzuki Swiftbe szerelhető be kiegészítő féklámpa?

Figyelt kérdés

94-es 1.3-s Swiftről lenne szó.


Nem volt benne sosem mióta nálunk van, de a ködlámpának is van áramköre, esetleg ennek is lehet? Ha nincs is a 2 hátsó közül az egyik mellé rálehet kötni?



2014. máj. 20. 23:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Biztos hogy lehet, ugyanakkor kap áramot mint amikor a másik 2 féklámpa és működni fog.
2014. máj. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 szántóvető ***** válasza:

ha nincs kábel akkor húzol egyet a féklámpától ahogy te is írtad,testet bárhol találsz és kész.

azt elárulod hogy miért most lett aktuális a pótféklámpa?eddig is szépen eljárkáltatok vele így.

2014. máj. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen beszerelhető, de feltétlenül gyárit vegyél bele (akár bontóból), mert különben műszakin belekötnek! Nekem occsó teszkós volt és műszakin levetették. Pedig mennyit kínlódtam vele míg felragasztottam az üvegre... Nincs külön áramköre, a hátsó 2 féklámpa közül arra kötöd amelyikre akarod.


2es. valószínűleg azért, mert este sokkal biztonságosabb egy 3. féklámpával közlekedni, a mögötte haladó autós jobban látja, hogy mikor lép a fékre!

2014. máj. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 szántóvető ***** válasza:
3-as kösz a választ bár én a kérdezőre lettem volna kíváncsi.van-e valami oka hogy 2014.05.20.-án döntöttek a pótféklámpa beszerelése mellett.kíváncsi vagyok,azért kérdeztem.
2014. máj. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Megcsapolod az egyik féklámpa vezetékét és kész, nincs szó akkora áramerősségekről hogy ez gond legyen, főleg ha a 3. féklámpa LEDes. Jó ötlet egyébként felszerelni, mert nekem is rendesen fura már ha látok egy régi autót amin 2 féklámpa világít csak, megszokja az ember szeme hogy nem kell bámulni az előttünk lévőt hogy lássuk mikor fékez. Csak az a szép, és nem is ritka eset, mikor van ugyan 3. féklámpa az autón, de az nem működik...
2014. máj. 21. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
4. Az utolsó meg is válaszolta... én is az előttem levőnek az ablakát figyelem, tehát ez nálam is elvárható akkor, hogy meglegyen. Meg am. jól néz ki :D Mindig is akartam a kocsit fejleszteni csak vmiért nem volt rá mód. Pénzhiány, apa összetörte, stb. :D
2014. máj. 21. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!