Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Ignis esetén mennyi...

Suzuki Ignis esetén mennyi időnként kell vezérműláncot cserélni?

Figyelt kérdés

Több helyen olvastam, hogy Ignis esetén soha nem kell cserélni. Igaz ez?


Megjegyzés:

Igen, az Ignis vezérműláncos és nem szíjas!

Ignis tulajok és/vagy ténylegesen hozzáértők válaszát várom, agyaskodók kíméljenek.


2014. máj. 21. 09:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt hogy soha,nem kell cserelni ilyent,nem hallottam, a mienkbe 90e van, es nem volt meg cserelve. Szerintem 130-140 korul azert illene, de passzolom :D
2014. máj. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2014. máj. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

# 2


Köszönöm, de ezt Én is megtaláltam, de nem lettem tőle okosabb.

2014. máj. 21. 10:54
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem vagyok Ignises, csak belepofázok. Elvileg azt nem kell cserélni, tehát nincs rá előírás. Ha zörög a lánc, na akkor cserés. Ignisnél nem hallottam hogy ez gond lenne, ellentétben néhány más márka rosszul sikerült motorjainál. Opel, Skoda, VW, Seat, sőt a BMW 2 literes dízeleinél is gondot okozhat a vezérműlánc rövid élettartama.
2014. máj. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak helyeselni tudom az előttem szólót, amíg nem zörög addig nem kell vele foglalkozni. Még nem hallottam olyant hogy kellet cserélni nyúlás miatt.
2014. máj. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!