Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A kisebb tuningokra kell...

A kisebb tuningokra kell engedély?

Figyelt kérdés
A kisebb tuning alatt a chiptuningot, első és hátsó lámpák lecserélésre, kipufogóvég lecserélésére és átfestésére gondolok. Ja meg a légkondicionáló beszerelésére. Gondolom a centrálzárra meg a sebváltókar lecserélésére nem kell.

2014. máj. 21. 15:40
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Chiptuning az úgy ahogy van illegális, ne is próbáld engedélyeztetni. Hátsó lámpáknál ha E jeles akkor jó, de anélkül illegális. Kipufogóvég nem oszt-nem szoroz. Átfestést nem kell engedélyeztetni csak átíratni a forgalmi engedélyben ha változik a szín. Centrálzár, váltókar, légkondi senkit nem érdekel.
2014. máj. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amúgy meg ha ezt mindet rá akarod költeni az autódra akkor inkább vegyél másikat...
2014. máj. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
49%

Néhány kisebb tuningot az év egy napján engedélyeznek, ez a nap az ú.n. Enge Day. Illetve chipset is lehet tuningolni engedély nélkül:

[link]

Egy kis csokival megtuningolva nagyon finom.

2014. máj. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Inkább vegyél egy másik autót ha légkondit akarsz bele :)
2014. máj. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tudomásom szerint az újjabb autók nem annyira megbízhatóak mint a régebbiek. Én egy Volkswagen passat IV.-esre gondoltam amit megvennék. Mert nagyon tetszik és mert ahogy olvastam az is a legmegbizhatóbb típus a passat-ok között.
2014. máj. 22. 00:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!