Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mitsubishi Colt, Daewoo...

Mitsubishi Colt, Daewoo Lanos, Opel Corsa?

Figyelt kérdés

Autót szeretnék vásárolni.

Szempont a fogyasztás a gömbölyű forma,az olcsó alkatrész és a max. 200.000 Ft + átíratás.

Véleményeket,tapasztalatokat szeretnék kérni!

Köszönöm!



2014. máj. 21. 19:17
 1/5 anonim ***** válasza:
A lanos nem keveset fogyaszt. De egy jó állapotban lévő sokáig fogja még húzni. De 200k + az átírás hát az nem valami sok. Ennyiből akkor már corsa lenne a jobb választás.
2014. máj. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
"munkás" autónak kellene,napi 120-150 km-t megyek.De a kényelem sem utolsó,meg a kinézet. :)
2014. máj. 21. 19:25
 3/5 szántóvető ***** válasza:

vélemény:

évi közel 40 ezer Km nagyon sok.én azt javaslom menj biztosra,vegyél suzukit.egy öreg corsa nem hiszen hogy bírni fogja a strapát.talán egy suzuki igen.

[link]

2014. máj. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Vizéli László ***** válasza:
Az első autóm 1.3-as colt volt. maximum 7 liter volt a fogyasztása 5 fővell megpakolt csomagtartóval. Alapjába véve kényelmesek az első ülések, hátul nem lehet rá mondani. Sokan dicsérték, bár én egy leharcolt példányt fogtam ki amire folyamatosan költeni kellett. Ettől függetlenül imádtam, és nem sokan szívták meg vele úgy mint én. A többi autóról nincs tapasztalatom.
2014. máj. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ennyiért ezek közül Corsa. De egy Swifttel jobban járnál.

Ennyiért egy szempont van, hogy működjön az autó. Minden más másodlagos. Érdemes olyat venni ami friss vizsgás, mert lehet ez az utolsója.

2014. máj. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!