Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet az oka annak, hogy...

Mi lehet az oka annak, hogy indulásnál rángat a Piaggio Liberty 50 cm3 4T motorom?

Figyelt kérdés

Kb. 1,5 éve volt szerelőnél, akkor szét lett szedve a motorblokk... stb. Azóta sajnos kb. 10%-al gyengébb lett a motor és nem igazán húzott 0-15 km/h között. Nagyon lassan gyorsult. :/ Lassabb is lett kb. 9 km/h-al.

Ma arra lettem figyelmes, hogy hirtelen meg kellett állnom a zebránál és kisebb kátyúban álltam meg. Húztam a gázt és lábbal ki kellett segítenem a motort, mert nem bírta (mondjuk ez azóta így van, mióta gyengébb). De szerintem azóta indulásnál, ha húzom neki a gázt el kezd rángatni a motor. Nagyon zavaró és fogalmam sincs, hogy mitől lehet. :/ Szerintetek?

Kb. 24 000 km van benne.


2014. máj. 22. 18:28
 1/3 kata kata ***** válasza:
Át kéne nézni ,mind a motorikusan,mind a hajtásrészt.
2014. máj. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pörögni pörög a motor? Mert ha igen, akkor első körben kopott vagy gagyi kínai szíjra gondolnék. Nézd meg, hogy milyen márkájú és a szélességéből mennyit vesztett a gyári értékhez képest.
2014. máj. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg csúszhat, ha valóban ez a baj. De még akár az is lehet, hogy a görgők vannak kockásra kopva.
2014. máj. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!