Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mondeo 3-om van ehhez lehet...

Mondeo 3-om van ehhez lehet venni xenon fényű izzót? Xenon az drága nekem ezért szeretnék venni valamivel fehérebb izzót bele tenni, ez megoldható vagy érdemes jobb lesz a láthatóság?

Figyelt kérdés

2014. máj. 23. 00:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne pazarold a pénzedet "xenon"-nak hívott hagyományos izzószálas izzókra. Semmivel nem látsz jobban velük mert a színhőmérsékletük elég magas, tehát a szemnek nem igazán kellemes. A valódi xenon azért világít jobban, mert a fénykibocsájtása is magasabb. Láthatóság szempontjából sem lesz előnyösebb, éppen azért mert nem világít nagyobb fényerővel, mint bármelyik "mezei" izzó. A xenon felirat viszont sokat drágít rajtuk.
2014. máj. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Téged így is elég jól látnak. Ha meg te nem látsz jól, akkor első körben az izzót kellene cserélnek újra vagy a fényszórót kellene felpolíroztatnod.
2014. máj. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Osram Night Breaker vagy még kékebb a Cool Blue, a halogénok között elméletileg a Night Breaker a koronázatlan király.

Viszont dicséretes döntés, hogy nem akarsz utólagos xenont, abban a foncsoros lámpában brutálisan vakítana mindenkit.

2014. jún. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
akk hagyjam a régit inkább?
2014. jún. 2. 19:44
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha jól látsz vele, szerintem hagyd, nem éri meg az új izzókészlet árát és a "műtétet" (bár nem tudom, hogy mennyire nehéz a Mondeoban izzót cserélni).
2014. jún. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!