Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyit fogyaszt egy Opel...

Mennyit fogyaszt egy Opel Astra G 1.4 16V Club (90LE), valamint egy évben kb mennyi a fenntartása? Gondolok adókra meg a többi kötelezőkre.

Figyelt kérdés
Szerintetek első kocsinak ez jó lenne? [link]
2014. máj. 23. 12:57
 1/8 anonim ***** válasza:

netrisk.hu << biztosítás kalkulátor

[link] <<teljesítményadó kalkulátor

2014. máj. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Fogyasztást itt tudod megnézni:

[link]


Adókat (teljesítmányadó), kötelezőket bármelyik tetszőleges online kalkulátorral ki tudod számolni.


Egyéb költségeket nem lehet megmondani, vagy csak olajcsere lesz vagy egy motorgenerál.


Amúgy a G Astra nem rossz autó, el kell menni megnézni milyen állapotban van.

2014. máj. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. És első autónak az nem baj, ha 150-160ezer km-t futott már? Sajnos nem tudok olyan sokat költeni a vételre, ezért csak ilyen sokat futott Opel Astrákat találtam, de valahol (mint itt pl) fel sem tüntették a futott km-t.
2014. máj. 23. 13:17
 4/8 anonim ***** válasza:

A futott km nem számít sokat. Nem ettől függ az autó állapota, hanem hogy hogyan használták, mennyire szervizelték. Ha vigyáztak rá akkor még egyszer ennyi gond nélkül belemehet.


Pont az ilyen felfogás miatt szeretik tekerni az órát, mert a vevő ezt szeretné, aztán csodálkozik hogy 200 ezernél elromlik valami amit csak 300 ezernél kellene cserélni.

2014. máj. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

súlyadó 2* 7540ft évente

kötelező bizt. az tényleg egyén függő 10-40e ft között..

akkor egyik évbe olaj, szűrű cserék 10-15e ft, másik év műszaki 20-30e ft...


az 5 ajtós szerintem jobb választás

az alkatrész viszont viszonylag olcsó mivel népautó...

2014. máj. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
főúton 6,5 körül...
2014. máj. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha csak ennyit tudsz autóra szánni, ebben az árkategóriában szerintem a lehető legjobb választás.


Az a 150.000km ha valós, egyáltalán nem sok.

2014. máj. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ! Már érdeklődtem egy 183ezret futott képek alapján eddig igen jó állapotban lévő Opel Astra G 1,4 16V Clubra, csak ez 5ajtós, és kicsit sokkal szebb állapotban van képek alapján.
2014. máj. 23. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!