Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol lehet jó áron bukósisakot...

Kisvuk29 kérdése:

Hol lehet jó áron bukósisakot venni?

Figyelt kérdés

Nézegettem pl a motowelleket,de itt a környéken boltokban 20k egy zárt

Nem kellene semmi extra csak a bogarak ne kerüljenek a szemembe és ne is legyen csúnya mivel azért csak viselet :D

Mert láttam én bluetooth-os sisakot is de simsonra meg mz-re az túl modern :D



2014. máj. 23. 21:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha értesz nagyjából hozzá vehetsz használtat is biztos van egy jó pár hirdetésekben.
2014. máj. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Egy sisaknál nem az a lényeg hogy ne menjen bogár a szemedbe, hanem hogy ha elesel akkor ne loccsanjon szép a koponyád. 20 ezer alatt nem nagyon fogsz jót találni.
2014. máj. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Bp,Zichy Jenő u.-futár motorosbolt-9900-ért nagyonjók vannak.
2014. máj. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Tudom,hogy az a lényeg,de míg le nem teszem a jogsit addig csak a birtokot tudom bejárni ahol nem tudok nagy sebességet elérni, de bogarak bezzeg sokan vannak.

Mert az még oké is, hogy 15-20 körül jókat kapni, de mikor a neten 330-at is elkérnek egy darabért az már durva... :D

2014. máj. 24. 08:55
 5/12 anonim ***** válasza:
Én egy vidéki motoros boltban vettem CMS-t még 4 évvel ez előtt 13.000-ért.
2014. máj. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Hy!

Nem tudom hoghy lidlikben lehet e még kapni,de azon nagyon patent sisakok!!!

Olyanom van nekem is és tesómnak is.Strapabíró,felnyitható állú,belső napszemcsi,és télen is nagyon jó a szigetelése,mert nem fagy le benne a fejed olyan hamar...

2014. máj. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szia csak egy jó tanács ha majd nagymotort akarsz venni most még jó lesz a kis tizenpárezer forintos bukó de ha már ott jársz hogy van a segged alatt egy nagymotort akkor csak 25-ezer felett és zárt bukót vegyél mert a felnyitható jó mert jobban szellő de ha elborulsz vele annyi az álladnak akármilyen drágán vetted a felnyithatós bukót annak pont az a gyengéje.
2014. máj. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
7-es vagyok azt nem olvastam hogy van Mz-d az már elég nagy!!Ja és javítás:szellőzik
2014. máj. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Nem is tudtam,hogy a 25-ös MZ már nagynak számít

Nem is baj mert amúgy is zárt sisakot keresek magamnak :D

2014. máj. 25. 16:40
 10/12 anonim ***** válasza:

Még mindig a 7-es :D



Tudtommal megy 120km/h-val azzal ha borulsz elég keményet csattansz.De elég 60-km/h is.Miért neked mi számít nagymotornak??A 250-es Mz az semmi szerinted?

2014. máj. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!