Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tényleg csak ez a legjobb...

Tényleg csak ez a legjobb akkumulátor (yuasa)?

Figyelt kérdés
Motoromba szeretnék aksit venni,csak kicsit sokallom az árát a yuasának,de tényleg nincs nála jobb vagy ugyan olyan jó?Mi van pl a vartával vagy a banneral?A yuasáról azt mondják páran az szinte be rántja a motort,a többi meg csak indítja.

2014. máj. 24. 16:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Az indítás nem a márkától, hanem az indítóáramtól függ. Nekem most ment ki a Banner YB3L-B, 4.5 évet bírt, úgy, hogy az udvarban állt a motorban a borzasztó mínuszokban. A Banne rkiváló márka. De jó a Varta, az Exite, és a Lesti.
2014. máj. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem minden áron a yuasát mondogatták de csodálkoztam én is hogy van más egyébb márka és az szar csak a yuasa a jó,most a yuasa az enyémbe bőven húszezer forint felett lenne ,viszont a bannert megúsznám max 15EFt ból és most nagyon nem mindegy az a plusz majd 10EFt
2014. máj. 24. 22:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Yuasa valószínűleg a legjobb motorakkuban... És 5-6 évig simán bírja, ha télen odafigyelsz rá. Varta nekem 2 évet bírt. Kivettem télen, töltögettem, betettem tavasszal a motorba, indítottam, fesz leesett 5! voltra. Kuka... Soha többet Vartát.
2014. máj. 25. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Látod fentebb írták hogy a banner 4,5 évet írt,szerintem van néha olyan is hogy a felhasználótól is függ,bár a te vartád tényleg keveset bírt.
2014. máj. 25. 11:31
 5/5 anonim válasza:
Nekem suzuki autóban van yuasa akksi. Már kb. 5 éves és még mindig bírja. Akkumulátoroknál az indítóáram nagysága is egy lényeges tényező, főleg télen. Yuasa drágább, viszont talán megbízhatóbb.
2016. máj. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!