Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autószerelők! Hol van a w209...

Autószerelők! Hol van a w209 (CLK) elpárologtatója? (Hogy oda vezessem a klímatisztító habot. )

Figyelt kérdés

Próbáltam már utastérben gázzal, de visszajött a rossz szag pár hét múlva. Kaptam valakitől egy palack habsprayt, ezért megpróbálnám habbal is. Egy videón láttam, hogy közvetlenül oda vezették és nem a szellőzőbe dugták a csövet.

Előre is köszönöm a segítséget.



2014. máj. 26. 20:46
 1/2 anonim ***** válasza:

ne tedd ,mert oda is folyik ahová nem kéne

a szerelő kollegám így csinált magának egy A8-on egy 800.000ft klímatisztitást,befolyt valami csatiba és kiégett pár computer abba a vacakba


az autóklub csinál ózonos tisztítást inkább azt javaslom a hab helyett

2014. máj. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekme is ugyanilyen autóm van. Bármelyik klímás autószervizbe elviszed, megcsinálják pár ezerért. Felesleges így szarakodni.


Nekem egy barátom olyan szinten nem bírt magával, hogy elvitte kézimosóba az autót és nagynyomásút rá a motorra... Merthogy nem tetszett neki, hogyha felnyitja a motorháztetőt, nem ragyog.. Hát a motorvezérlő beázott......

2014. máj. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!