Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit ajánlanátok? Van 1,5-2...

Mit ajánlanátok? Van 1,5-2 millióm kocsira. Vegyek egy újabb, gyenge kategóriást, vagy valami régi, de extrást?

Figyelt kérdés
Amit eddig néztem, az Mercedes ML olsztály, pl 207, vagy Opel frontera. Ezek mind 1-2 millió között vannak. Van egy ML 10 éves, és 2 millió. De ennyiből majdnem egy új opelt, suzukit, vagy valami más olcsó kategóriásat vehetnék. Mivel járnék jobban? Egy régivel, vagy egy újjal?
2014. máj. 28. 18:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Régi extrásat, hidd el el fogsz ájulni hogy nennyivel jobb mint egy mai gagyi. Ott mindenen érzed majd a minőséget. Ja és a régi gépekhez hulladék árban vannak az alkatrészek!
2014. máj. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Egy közepessel..... Opel Vectra, VW Passat, Mazda 6, stb.


Ezek újak is, de nem annyira.


Fullosak is, de nem annyira...

2014. máj. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én max 4 éves korig nézelődnék a helyedben,mert ezek még szinte újak és már nem buksz rajta akkorát mint egy újon.
2014. máj. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Vegyél kisebbet, de legyen újabb. A régi nagy dinoszauruszok, mint az ML, nyomorba fognak dönteni, nem véletlenül nincs áruk.
2014. máj. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Új autót ennyiért max fapados Daciát kapsz. Inkább újszerűre gondoltál.


ML Mercit elfelejteném, hülyeség hogy ehhez olcsóak az alkatrészek. Mégiscsak prémium terepjáró, bármi elromlik simán lesz 6 számjegyű javítási költség. A Frontera viszont annyira nem rossz választás, ugyanaz mint az Isuzu Rodeo.


Attól is függ hogy mire akarod használni, milyen igényeid vannak.

2014. máj. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én nem nézném az évjáratot, az fontosabb hogy milyen állapotban van, mennyire vigyázott rá az előz tulaj.
2014. máj. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
1,5 2 millió között nagyon sokféle kocsit találsz. Én valószínűleg egy nem túl öreg - 2002-től felfele, nem olyan sokat futott (150 000 km alatti) jó állapotban lévő használt BMW-t, vagy Audit esetleg Mercedes-t vennék. Sőt, ha oda kerül a sor Németországból, Ausztriából vennék autót kedvezőbb áron, majd egy jó nagy összeget kifizetnék a papírokra - de így is valamivel olcsóbb lenne és sokkal jobb utakon futott, jól karban tartott rendes autót vennék. Több ismerősöm is így hozott haza autót és csak lestem milyen jó állapotúak.
2014. máj. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Értem. Nem nagyon van lehetőségem behozni, de utánajárok. Alkatrészeket nagyon jó árba be tudom szerezni. Autószerelő cimborám van, így az nem nagy összeg. Annyi, hogy csak dieseles, mert azt le tudjuk írni.
2014. máj. 28. 21:39
 9/12 anonim ***** válasza:
Ennyiért itthon is elég jó Passatot lehet kapni, 1.9 tdi motorral, átlagon felüli kényelem és nem elromlós.
2014. máj. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Mért pl egy Opel nem lehet extrás?! Nekem az Astrámban ezek vannak és valamivel olcsóbb volt a fenti árnál:


CD70NAVI + CID (navigációs fejegység, nagyméretű színes kijelzővel),

Aux-in (vonalbemenet),

Adaptív kanyarkövető bi-xenon fényszóró,

Tolatóradar,

Guminyomás és defektfigyelő rendszer (TMPS, DDS),

Sport fokozat, mely gombnyomásra kapcsolható,

Sport futómű,

17" gyári alufelni,

IDS+ (Interactive driving system)

Tempomat,

Esőérzékelős ablaktörlő,

Hővédő üvegezés,

Fényszenzor,

Ülésfűtés, Félbőr belső, Kartámasz, Gerinctámasz, Aktív fejtámlák,

Elektromosan állítható és behajtható fűthető, automatikusan sötétedő tükrök,

ABS, ESP, ASR, CDC,

Ultrahangos gyári riasztó,

Quickheat rendszer,

2 eredeti bicskakulcs, 4 elektromos ablak, 7 hangszóró, 10 légzsák...


Emellett egy 101 lóerős, 240Nm-es dízelmotor van benne, amivel 5-6 liter körül vegyesben(!) eljárok.

2014. máj. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!