Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motoros sisakot hol érdemes...

Motoros sisakot hol érdemes venni Borsod megyében?

Figyelt kérdés

Sport motorhoz szeretnék venni, egy fiatalos jól kinéző és csendes sisakot. Nem hátrány ha beépített napszemüveges.

Használtan esetleg érdemes lehet venni?



2014. máj. 28. 19:29
 1/3 anonim válasza:

Hajaj! Ezzel bajban leszel! :)

Ez attól is függ milyen sisakot szeretnél. Milyen árkategóriában. Mondjuk írtad hogy sportmotorhoz, így érdemesebb a komolyabb kategóriák között szétnézned. Viszont a komolyabb sisakokból nem általános hogy van méret a BAZ megyei boltokban. :( Viszont próba nélkül nem igen tudod belőni, hogy milyen kellene neked pontosan.


Ha tudod hogy melyik sisakból milyen méret kell neked, jobban jársz ha a netről rendeled.


A használtat meg felejtsd el!

2014. jún. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sikerült vennem a miskolci SHOX-ban. Igaz nem túl sok márka van de az AGV-nél döntöttem.
2014. jún. 21. 10:03
 3/3 anonim ***** válasza:
az AGV szerintem a legjobb, nekem is az van, egy a Ducati-hoz, egy nyitott pedig a robogóhoz.
2015. jún. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!