Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Yamaha DT 50-et vezethetek AM...

Yamaha DT 50-et vezethetek AM segédmotoros jogosítvánnyal?

Figyelt kérdés
Èrdekelne, hogy valaki vezet-e Yamaha dt 50-et, vagy más endurót, cross motort segèdmotoros jogosítvánnyal?
2014. máj. 30. 17:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, miért ne?
2014. máj. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha van rajta lámpa, meg papírod róla hogy segédmotoros kerékpár akkor mehetsz vele. Ha van hátsó lábtartó azt le kell szedni.
2014. máj. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
de több a teljesítménye mint 4 kw?
2014. máj. 31. 11:22
 4/10 anonim ***** válasza:
Azt senki nem tudja, csak te.
2014. máj. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Szoval akkor igen vagy nem???? mert erre a kérdésre szerintem csak igennel vagy nemmel lehet meg egy számmal válaszolni :///
2014. máj. 31. 12:12
 6/10 anonim ***** válasza:

Már válaszoltam.IGEN.

Kit nyom hogy mekkora a teljesítmény? Senkit, csak a ccm számít.

Bár a 70 ccm-es gépeket sem nézik.

2014. máj. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha abszolút szabálykövető vagy akkor nyilván nem használhatod a motort mert 40-nel menni nem kell 4kW teljesítmény.

Na de most jön a kérdés, hogy akkor mit csinálsz a motorral? Nézegeted a ház előtt?

Viszont ha gyakorlatiasan gondolkodunk, akkor sehol nincs az leírva hogy milyen teljesítményű a motor, viszont a hengerűrtalma, megfelel a szabálynak, meg úgy általában a motor is, tehát használod. Nálunk (még) nincs olyan mint a németeknél hogy kivonul az ottani "NKH" egy görgős teljesítménymérővel, aztán kiintik a robogóst egy mérésre, ha ott többet mutat a műszer mint 40 km/h akkor már mindjárt meg is büntetik a robogóst. Ha ésszel motorozol, akkor soha nem lesz abból bajod hogy akár 80-nal is megy a motorod ha nagyon megcsutkázod a gázt.

2014. máj. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszi de amugy ezek a DT 50esek megbízhatók???? Mert én lehet, hogy egy kicsit krosszozásra is használnám. A végsebesség az ami érdekelne és hogy levegő vagy víz hűtéses?? Nah mostmár ennyi, több kérdésem nincs senkit sem akarok fárasztani :)) de köszi ha valaki válaszol
2014. máj. 31. 16:20
 9/10 anonim ***** válasza:
Strapabíró kis mocik ezek, persze sok múlik azon hogy milyen állapotban van. Lájtosan akár krosszozhatsz is vele. A többi kérdésre a választ fel tudod túrni a net különböző bugyraiból.
2014. máj. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Városba egyszer 85-el a rendőr mellett elhúztam és semmi.

Szóval ésszel.

2014. máj. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!