Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson schwalbe gyertya menet...

Kissziti kérdése:

Simson schwalbe gyertya menet el van kova--> kezdő vagyok, mit tegyek? :vegyem le a blokkot vagy.

Figyelt kérdés

2014. jún. 2. 16:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha a hengerfejben a menet annyira rongálódott, hogy a gyertyát nem lehet beleszorítani, akkor hengerfej csere szükséges. Szerencsére ez egy olyan alkatrész, amiből használtat is beépíthetsz, feltéve hogy annak jó a gyertyamenete. A hengert le ne húzd a dugattyúról, mert kezdőként nem fogod tudni szakszerűen visszarakni.
2014. jún. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem kell másikat venni, leveszed a hengerfejet, elviszed egy hozzá értőhöz, aki rak bele 2-3ezerért bronzperselyt, visszateszed a helyére és boldog vagy hogy most már jó. Tavaly csináltattam én is s51-esre, de ebből a szempontból a típus lényegtelen.
2014. jún. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
46%

Milyen 2-3 ezer forint?!! veszel menetjavító csavart(pászáz forint) egy akkora mentet ,mint a csavar belefúrsz/furatsz

és csak beregasztózod csavarragasztóval a csavart és beletekered és ebbe tekered bele a gyertyát

2014. jún. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 pucuka69 ***** válasza:
2014. jún. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 pucuka69 ***** válasza:
Én 2 éve ezzel járok. No problem... :)
2014. jún. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!