Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Renault Clio 2 nektek is zajos?

Renault Clio 2 nektek is zajos?

Figyelt kérdés
Úgy vettem az autót, hogy a vizes aszfalton még felhúzott ablakkal is hangos a gumi. Azonban annyira dübögős már az autó, hogy egy egy kisebb úthibán is úgy megy át, mintha ki akarna szakadni az egész futómű. Lehet csak azért tűnt fel, mert a család többi autója nagyon nem ilyen. (Pl Focus, A4, Octavia, Laguna) Lehet, hogy a többi jobban leszigetelt autó miatt tűnik fel a sajátom zajossága? Nektek is dübögős a clio 2?

2014. jún. 3. 07:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs vajon kerékcsapágy hibája? A mienk attól zúgott, míg meg nem javíttattuk. Szerintem vidd el szerelőhöz, nézesd meg. A gumi nem lehet hangos.
2014. jún. 3. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem csapágy hang. Hogy úgy mondjam nem zúg a futómű, hanem dübögős.
2014. jún. 3. 09:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is hangosabb mint gondoltam megvétel előtt. Állítólag kicsi a súlya, a futóműve pedig viszonylag kemény. Lehet próbálkozni a padlót és a kerékjárati íveket hangszigetelni. Meg olyan gumit kell venni, aminek kisebb a gördülési zaja.
2014. aug. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!