Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Alacsony ülésmagasságú 50es...

Csitt kérdése:

Alacsony ülésmagasságú 50es motor?

Figyelt kérdés
150 centis lány vagyok, de imádom a motorokat. Max egy 125cc-s motort bírnék megtartani (250-es majdnem eldőlt mikor fogtam) Jogsim még nincs 125-ösre, mert eddig nem találtam alacsony és kényelmes motort. Sportmotort, esetleg choppert szeretnék, de robogót semmiképp, és nyilván az enduró is kizárt. Simsont nem szeretnék. Segítsetek keresni! Vagy adjatok tanácsot :)
2014. jún. 3. 14:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Én ezeket ajánlom: Aprilia Red Rose 50, Gilera Eaglet 50, Keeway Knight.

Mindhárom 50ccm-es chopper, az Aprilia és a Gilera csavarra megegyezik egymással, csak a neve más. Ezeket ajánlom elsősorban, de a Keeway is meglepően jó konstrukció kínai mivoltához képest (tapasztalat).

Elég ritka motorok, ezért drágán beszerezhetőek, 150-200 ezer ft környékén vannak a jó állapotúak.


Emellett nem tudom, a robogók mennyire játszanak nálad. Azok között sok kistestűt találni nagyon jó áron: Yamaha Jog, Suzuki Sepia, Piaggio Zip, Hondfa Dio mind kiváló robogó, és ideális hozzád hasonló méretű embereknek.

2014. jún. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!