Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Pár hónapja kaptam egy Kawasak...

Pár hónapja kaptam egy Kawasaki Ninja-t. És egy nagyot pereceltem vele, mi legyen a motor sorsa ezután?

Figyelt kérdés

Az egyik kanyart nem tudtam bevenni, és egyenesen a búzatáblába száguldottam, szerencsére nem volt árok, csak hatalmas aljnövényzet az út mentén ami kicsit megfogta a motort, és amikor a búzatáblában elcsúszott, már nem ment akkora sebességgel.

Ekkor vagy repültem 30 métert, tisztán emlékszem, mikor a motor ledobott magáról, a kezem a testem mellé raktam, mert tudtam repülni fogok, és hogy semmi ne akadjon sehova, azért tettem így.

Egy autós látta amint repültem a búzatábla felett, de a motort nem látta, akkor gondolta nagy a baj, egy ember biztos nem fog vízszintesen repkedni önerőből!

Nos, nincs bennem semmi rossz a motor iránt, csak a csúszástól kevés baja lett, és szerencsésen estem, és csak zúzódásom van, ráüljek, vagy adjam el?

És inkább egy robogó?



2014. jún. 3. 18:45
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Inkább add el, és egy autót vegyél. Ne kisértsd a sorsot.
2014. jún. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Attól függ. Volt ezelőtt már más motorod, vagy ez az első?


Ha volt más, van tapasztalatod, és érettnek érzed magad rá, csináld meg ezt.

Ha még nem volt előtte motorod, javaslom egy gyengébbel kezdeni, mondjuk egy 125-ös géppel, Honda cg125, cbf125, Yamaha ybr125, ilyesmi.


Egy másik fontos tényező: akarsz még ezek után motorozni?

2014. jún. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
ezen a repülésen berasálok xD milyen részletesen elmondod xD
2014. jún. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A te döntésed,hogy abbahagyod vagy nem.Én ennek a sportnak a függője lettem és az sem riasztott vissza,hogy a sisak kettérepedt a fejemen és 3 bordám valamint a kulcscsontom törött.Igaz,hogy a baleset után már máshogy nyúltam a gázkarhoz,de amikor a sürgősségire vittek még akkor sem bántam,hogy felültem rá.

Ilyenek vagyunk mi,akik beleszerettek ebbe a sportba.

Széles utat kívánok mindenkinek :D

2014. jún. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Már ne haragudj nem tudom hogy vezettél-e már motort ninja előtt de kapsz egy motort a segged alá és összezúzod!Gondolom azért nem tudtad bevenni mert túl gyorsan mentél meg lehet nem volt elég tapasztalatod hozzá.Bocs hogy így írtam de már engem egy csöppet idegesít hogy a tizenéves korosztály(te nem biztos hogy ennyi vagy)r6-okat meg ninja-t meg k6-os gsx-r-t kap milliókért én meg 8 éve motorozok és nem tudok venni semmilyen motort sem az ilyet meg kéne beszülni hogy kaptál egy jó motort és ha még nem félsz ráülni akkor újítsd fel és hajrá.De ha még ez az első motorod akkor is újítsd fel és GYAKOROLJ vele ne száguldozz mert tudom én hogy miért vesz az ember sportmotort vagy jobb esetben kap sajnos nekem ez még nem adatott meg.Igen egy kis irigység van bennem de ez van ez után nehogy felborulj megint vele okés?Széles utat.
2014. jún. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Remélem a kérdés kiírása óta egybe vagy és nem történt egyéb baleset.

Én is motorról váltottam kocsira,de persze megakartam tartani valamilyen szinten a szabadságot,élvezetet így a választások egy MX5 NB-re akadt amit megkel hogy mondjak nagyon élvezetes kis gépezet, megadja azt az érzést mint a motor persze egy kicsit más formában.

2015. dec. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!